sadsad x
asdasd
Toplam 17 Ürün Bulundu
Görünüm :

Kedi Maması 15 Kg

Kedinizin, sağlıklı bir ömür sürebilmesi için en önemli unsurlardan biri, uygun içerikte bir ürün ile beslenmesini sağlamaktır. Kedi maması 15 kg ile kedinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilir ve minik dostunuzu mutlu edebilirsiniz. 15 kg’lık paketler, kedinizin beslenme ihtiyacını karşılamanın yanında uzun süre kullanım olanağı da sunar. Kedi maması 15 kg paketler, geniş ürün aralığına sahiptir. Kedinin cinsi, yaşı ve özelliklerine göre geniş bir ürün alternatifi sunmasının yanı sıra ekonomik olması tercih edilme sebepleri arasındadır. Bilindiği üzere yavru, yetişkin ve kısır kedilerin beslenme ihtiyaçları farklıdır.

*Yavru kedilerin beslenmesinde, kas iskelet gelişimi ve enerji ihtiyacı göz önünde tutularak yüksek kaloride ürünler üretilir. Sindirim sistemleri gelişme aşamasında olduğu için, sindirimi kolay protein içerikleri kullanılır.

*Yetişkin kediler için de sağlıklı yaş almaya yönelik, kalori miktarı dengeli, ek gıda ve vitamin takviyelerinin olduğu içerikte ürünler üretilir. 

*Kısır kediler için, diyetine uygun, yağ oranı düşük, mevcut sağlığını korumaya yönelik ürünler üretilir.

*Yaşlı kediler için ise, bağışıklık sistemini destekleyen, içeriğinde lif oranı dengeli olan ürünler üretilir.

Kedilerinizin sağlığı her şeyden önemlidir. Bu nedenle uygun içerikte bir kedi maması 15 kg ile beslenmesi, kedinizin sağlıklı gelişimi için gereklidir. Kediler, farklı ürünlere geçiş aşamasında zorlanabilir. Beslenme değişimleri bu nedenle zor olabilir. Bütçenize uygun, aynı zamanda sağlıklı bir kedi maması 15 kg ile süreci devam ettirirseniz, ekonomik nedenlerden kaynaklı ürün değişim sürecinin önüne geçmiş olursunuz.

Kaliteli Sağlıklı Beslenme Koşulları

Kedilerin, sağlıklı ve kaliteli içerikler ile beslenmesi mevcut sağlığını korumada önemli rol oynar. Kedilerin, dengeli beslenmesi için kedi maması 15 kg paketlerin içeriğinde olan bazı besin maddelerine ihtiyaçları vardır. Bu içeriklerin kedi sağlığı üzerindeki etkilerine kısaca değinelim;

Proteinler: Kediler etobur varlıklar oldukları için, yüksek kaliteli protein desteğine ihtiyaç duyarlar. 15 kg mamaların içeriğindeki tavuk, hindi, kuzu, balık vb. bulunan hayvansal proteinler kedilerin dengeli beslenmesinde protein açığını kapatmak için gereklidir. Hayvansal proteinlerin kullanımı, kas iskelet sistemi gelişimini destekler, enerji ihtiyacını karşılamaya yardımcı olur.

Yağlar: Kedileriniz gelişimi için sağlıklı yağ asitlerine de ihtiyacı vardır. 15 kg mamalarda bu yağ asitleri bulunur. Omega 3 ve Omega 6 yağ asitleri kedinizin, deri ve tüy sağlığı korur, enerji ihtiyacını karşılar, bağışıklık sistemini destekler ve hastalıklara karşı korumada önemlidir.

Vitaminler: Kedilerin dengeli beslenmesinde olmazsa olmaz olan bazı vitaminler vardır. 15 kg mamaların içeriğinde bulunan bu vitaminler A, C, D ve E vitaminidir. A vitamini, kedilerin görme sağlığı üzerinde oldukça önemli bir yere sahiptir. C vitamini, bağışıklık fonksiyonlarını destekler ve hastalıklara karşı savunma mekanizmasında önemli rol oynar. D vitamini, kalsiyum emiliminde önemlidir, kemik gelişimi için gereklidir. E vitamini, antioksidan özelliği ile bağışıklık sistemi üzerinde etkilidir.

Mineraller: Kedilerin büyüme ve gelişme için minerallere ihtiyacı vardır. Diş sağlığı ve kemik sağlığını koruma için kalsiyum ve fosfor önemli bir role sahiptir. Kan hücrelerinin oluşumu için demir, deri ve tüy sağlığını korumak için de çinko mineraline ihtiyacı vardır.

Lif: Kedilerin sindirim sistemlerinin düzenli olması için lif bakımından zengin gıdalara ihtiyacı vardır.

Taurin: Kedilerin sağlığında önemli bir aminoasittir. Takviye olarak alınması gereklidir. Çünkü küçük dostunuz, taurin’i vücudunda sentezleyemez. Kedinizin, kalp sağlığı, göz sağlığı ve genel sağlığının iyileştirilmesi ve sürdürülmesinde etkilidir.

Kuru kedi maması 15 kg paketlerde, bahsettiğimiz içeriklerin dengeli şekilde bulunması önemlidir. Sizler için bu yazımızda, kedi maması 15 kg çeşitlerine, kullanım olanaklarına ve fiyat performans aralıklarına değinmek istedik.

Luis Kedi Maması 15 kg, yetişkin kedilerin günlük vitamin ve mineral ihtiyacını eksiksiz karşılayan bir üründür. Besleyiciliğinin yanı sıra tüm kedi dostlarınızın rahat sindirebileceği şekilde uzmanlar tarafından tasarlanmıştır. İçeriğindeki lif oranı kedinizin sindirim sistemine destek olacak şekilde dengelenmiştir. Lezzet kalitesi olarak kedinizin damak zevkine uygundur. Kedilerin, günlük ihtiyacını karşılamaya yönelik hazırlanan bu ürün, tavuklu, balıklı ve kuzu etli çeşitleri ile dostunuza aroma çeşitliliği ve farklı protein kaynakları sunar. Renkli taneli Luis kedi maması 15 kg paketleri kedinizin eşsiz bir deneyim yaşamasına olanak sağlar. Kalite standartlarına uygundur. İçerdiği yüksek kalitedeki protein kaynakları sayesinde, kedinizin kas iskelet sistemini desteklerken, kedinizin bağışıklık sistemi gelişimi için gerekli vitaminleri içeriğinde barındırır. Luis kedi maması 15 kg’lık paketler, kedinizin tüy sağlığını destekleyen kaliteli içeriklere sahiptir. Kedilerin beslenmesinde önemli yere sahip olan vitamin ve mineralleri dengeli ve kaliteli şekilde, Luis kedi maması 15 kg paketlerde bulabilirsiniz.

Bestpet Kedi Maması 15 kg, kedilerin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamaya yönelik tasarlanmış, tavuk aromalı bir üründür. Kedi maması 15 kg’lık paketleri ile ekonomik kullanım olanağının yanı sıra, kedinizin tüm ihtiyacını karşılayabilirsiniz. Tavuk aroması sayesinde kedilerin, damak zevklerine de hitap ederek minik dostlarınızın sağlıklı gelişim sürecine destek olabilirsiniz. Yavru ve yetişkin kedilerin beslenme ihtiyaçlarına uygun şekilde hazırlanmış 15 kg kedi maması çeşitleri ile sizlere sunulmuştur.

Pro Choice Kedi Maması 15 kg, yavru yetişkin ve kısırlaştırılmış kedilerin beslenme ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik uzmanlar tarafından geliştirilmiş bir kuru kedi maması 15 kg'dır. Kedilerinizin beslenmesinde ihtiyaç duydukları tüm gıda maddelerini dengeli şekilde içeriğinde barındırır. Kedinizin bağışıklık sistemini destekler. İçeriğindeki yağ asitleri sayesinde kalp, deri ve tüylerinin sağlıklı olmasına imkân sunar. Farklı aroma çeşitleri ile kedinizin damak zevkine hitap eder. Ayrıca kedilerin ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanmış, kuru kedi maması 15 kg paketleri kullanımınıza sunarak, ekonominize katkı sağlar.

Pro Performance Kedi Maması 15 kg, kedinizin beslenme ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik uzmanlar tarafından geliştirilmiştir. Kediniz için mama yemeyi keyifli hale getirmek isterseniz, kuru kedi maması 15 kg tercih edebilirsiniz. Kedinizin ihtiyacı olan tüm besin öğeleri içeriğinde mevcuttur. Kedinizin kemik ve diş sağlığını destekler. Bağışıklık sistemi gelişimine katkı sağlar ve mevcut sağlığın korunmasında önemli rol oynar.

Enjoy Kedi Maması 15 kg, protein oranı ve besin değeri kedinizin ihtiyaçları doğrultusunda formüle edilmiştir. Ekonomik bir ürün olmasına rağmen küçük dostunuzun damak zevkine uygun, seveceği bir içeriğe sahiptir. Kedinizin beslenme ihtiyacını, Enjoy kedi maması 15 kg ile karşılayabilir, mutlu uzun bir ömür geçirmesini sağlayabilirsiniz. İçeriğinde kedinizin tüy ve deri sağlığını koruyan, zenginleştirilmiş aminoasit ve proteinler barındırır. Ayrıca görme ve kalp sağlığını koruyan vitaminler mevcuttur. Mama taneleri, kedinizin ağız yapısına uygun, kolay sindirilebilir şekilde, mama uzmanları tarafından tasarlanmıştır. Eğer ekonomik bir beslenme arayışı içindeyseniz, Kedi maması 15 kg ucuz seçeneği ile bütçenize katkı sağlayabilir ve bu mamayı değerlendirebilirsiniz.

Enjoy Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 15 kg, kediniz için, tadı güzel zevkle yiyebileceği bir 15 kg mama arıyorsanız tercihinizi Enjoy tavuklu kedi maması 15 kg’lık paketlerden yana kullanabilirsiniz. Kedinizin sağlıklı gelişimi için ihtiyaç duyduğu besinleri, 15 kg kedi maması en ucuz temin edebileceğiniz bir üründür. İçeriğinde kedinizin, tüy ve deri sağlığını koruyan zenginleştirilmiş aminoasitler barındırır. Bu mama sayesinde minik dostunuzun deri sağlığını koruyabilir ve parlak tüylerinin olmasını sağlayabilirsiniz.

Econature Yavru Kedi Maması 15 kg’lık paketler, yavru kedilerin beslenmesine uygun, tavuk aromalı olarak, beslenme uzmanları tarafından hazırlanmıştır. Doğal içeriğe sahiptir. Yavru kedilerin beslenme ihtiyaçları yetişkin kedilere göre farklıdır. Enerji gereksinimleri daha fazladır. Bu nedenle yavru kedilerin diyet içeriği sağlıklı yağlar, proteinler ile yüksek kaloride olacak şekilde hazırlanır. Econature yavru kedi maması 15 kg, küçük dostunuzun tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik beslenme uzmanları tarafından geliştirilmiştir. Büyüme, gelişme çağında olan yavru kedinizin, bu süreci rahat ve sağlıklı atlatması için yavru kedi maması 15 kg tercih edebilirsiniz. Piyasadaki diğer mama markalarına göre daha ekonomiktir. Bu nedenle ucuz kedi maması 15 kg fırsatları ile aile bütçenize katkı sağlayabilirsiniz

Econature Kedi Maması 15 kg, yetişkin kediler için balıklı ve tavuk aromalı seçenekleri mevcuttur. Econature kedi maması 15 kg yetişkin kedilerin tüm beslenme ihtiyaçlarını karşılayacak oranda, uzmanlar tarafından geliştirilmiştir. Tavuk etindeki protein sayesinde kedinizin ideal kiloda kalmasını destekler, kas kütlesinin korunmasına yardımcı olur. Ayrıca balıklı 15 kg kedi maması seçeneği de mevcuttur. Balık, mamalarda sıkılıkla tercih edilen bir proteindir. İçeriğindeki vitaminler sayesinde kedinizin tüy sağlığını korur, dökülmeleri azaltır ve parlak tüylere sahip olmasına katkı sağlar. Mama segmenti olarak ekonomiktir, ucuz kedi maması 15 kg da bütçenize uygun kategoride yer alır.

Trendline Kedi Maması 15 kg, yavru ve yetişkin kediler için hazırlanmış bir üründür. Kedilerin ihtiyaçları doğrultusunda, kedi beslenme uzmanları tarafından formüle edilmiştir. İçeriğinde yağ, karbonhidrat ve protein kaynakları dengeli bir şekilde bulunur. Kedinizin sağlığı ve ihtiyaçları doğrultusunda uygun içerikte üretilmiştir. Yavru kediler için, tavuklu Trendline kedi maması 15 kg’lık seçeneği mevcuttur. Enerji ve kalori miktarı yavru kedi için idealdir. İçeriğindeki proteinler sayesinde, mevcut kas kütlesini korumaya ve geliştirmeye destek sağlar. Yetişkin kediler için, tavuklu, balıklı ve kuzulu Trendline kedi maması 15 kg’lık seçenekleri mevcuttur. Yetişkin kedilerin diyetine uygun kaloride ve gerekli ek takviye ürünleri barındıran, bütçeye uygun bir mamadır, siz de bütçenizi düşünüyorsanız, kedi maması 15 kg en ucuz kargo dahil bakabileceğiniz seçeneklerden biridir.

Reflex Kedi Maması 15 kg paketler, kedileriniz için, zengin içeriğe sahiptir, minik dostunuz için tam bir gıda deposudur. İçeriğindeki prebiyotik etki sayesinde küçük dostlarınızın bağışıklığını destekler ve hastalıklara karşı korur. Sindirim sistemi üzerinde olumlu etkilere sahiptir. Kedinizde şişkinlik gibi olumsuz durumları minimum seviyede tutmaya yardımcı olur. Antioksidan etkiye sahiptir, bağırsak florasının korunmasına destek olur. Minik dostlarınız için kalitesi yüksek, fiyat segmenti orta düzeyde bir arayışınız var ise kediniz için Reflex kedi maması 15 kg tercih edebilirsiniz. Yetişkin kediler için, kuzulu ve tavuklu Reflex kedi maması 15 kg’lık çeşitleri de mevcuttur. Yetişkin kedinizin gelişimine uygun içerikte farklı tat ve aroma çeşitliliği sunmaktadır.

Reflex Yavru Kedi Maması 15 kg, yavru kediler için özel tasarlanmış bir 15 kg mamadır. İçeriği yavru kedilerin ihtiyaçları doğrultusunda mama uzmanları tarafından geliştirilmiştir. İçeriğindeki yağ oranı minik dostunuzun enerji gereksinimini karşılayacak orandadır. Kedinizin, kas iskelet sistemi gelişimini destekleyen vitamin ve mineraller açısından zenginleştirilmiştir. Ek olarak prebiyotik etkisi sayesinde, bağırsak florasını destekler, hastalıklara karşı kedinizin korunmasına yardımcı olur. Siz de yavru kedi maması 15 kg paketlerini tercih edebilirsiniz.

Royal Canin Kedi Maması 15 kg, kedinizin ihtiyacını karşılamaya yönelik, kaliteli içerikler ile uzmanlar tarafından geliştirilmiş bir üründür. Kedinizin ihtiyacı olan kalori ve ek besinleri içeriğinde tam olarak barındırmaktadır. Özel antioksidanlar sayesinde kedinizin genel sağlığını korur. Yetişkin kedilerin sağlıklı bir diyet ihtiyacını tam karşılayan bir forma sahiptir. Kaliteli vitamin ve mineraller ile tasarlanan bu ürün, kedinizin genel sağlığını korunmasının yanında göz, kemik, deri sağlığını da koruyarak farklı bir deneyim fırsatı sunmaktadır. İçerdiği vitaminler sayesinde kedinizin, bağışıklık sistemini destekler hastalıklara karşı bariyer oluşturur. Kedilerin farklı ürün ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik, alternatiflerini bulabileceğiniz bir markadır. Ayrıca mama hassasiyeti olan kedi dostlarınızı da unutmayarak, hassas bünyeli kedilerin kullanımına uygun içerikte. 15 kg mama olanağını sizlere sunmaktadır.

Royal Canin Kısır Kedi Maması 15 kg, kısırlaştırılmış minik dostunuz için uygun içerikte premium kalitede bir ürün arıyorsanız, Royal Canin kısır kedi maması 15 kg beklentilerinizi karşılayabilecek kalitede bir mamadır. Kısırlaştırılmış kedilerin, diyetinin dengeli olması gereklidir. Royal Canin kedi maması 15 kg paketler kısırlaştırılmış kedilerin, ihtiyaçları doğrultusunda beslenme uzmanları tarafından premium kalitede hazırlanmıştır. Kediniz, kısırlaştırıldıktan sonra enerji ihtiyacı azalır, kısır kedi maması 15 kg paketler içeriğinde, yağ oranını dengede tutarak, kısır kedilerin ideal kiloda kalması hedeflenmiştir. Yüksek protein kaynağı ile mevcut kas sağlığını ve üriner sistem sağlığını korumada yardımcıdır. Kedinizin sağlığını düşündüğü kadar damak zevkine de hitap eden bir üründür. Tavuk aroması ile kedinizin severek yiyeceği, kaliteli içerikler ile hazırlanmış olan, kısır kedi maması 15 kg’lık paketler ile daha uzun kullanım süresi sağlayabilir, dostunuza bu deneyimi yaşatabilirsiniz.

Goddy Kedi Maması 15 kg’lık paketleri ile bütçe dostu bir üründür. 1 yaş üzeri kedilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde özel olarak hazırlanmıştır. Doğal içeriklere sahip bir üründür. Tavuk, et ve karışık olmak üzere kedilerinizin damak tatlarına hitap edecek çeşitleri mevcuttur. İçeriğindeki dengeli şekilde bulunan Omega 3, Omega 6 ve taurin sayesinde kedilerinizin kalp ve damar sağlığını korumaya yardımcı olur. Zenginleştirilmiş vitamin ve mineralleri sayesinde kedinizin sağlığını korur. Ayrıca düşük magnezyum değeri ile kedinizin üriner sistem sağlığına destek olur. Siz de lezzetli, sağlıklı ve uygun fiyatlı bir ürün arıyorsanız Goddy kedi maması 15 kg paketleri tercih edebilirsiniz.

Hills Kedi Maması 15 kg, bilimsel veriler ile kaliteli içeriklerde uzman veterinerler tarafından hazırlanmış bir üründür. Kedinizin yaşı, ihtiyaçları ve yaşam koşullarına göre değişen ürün alternatiflerini sizler için sunar. Hills kedi mamaları 15 kg, kedinizin ihtiyaç duyduğu tüm besin ögelerini, kaliteli şekilde içeriğinde bulundurur. Kedinizin günlük enerji ihtiyacını karşılamasına destek olur ve tam beslenme sağlar. İçeriğinde bulunan yüksek kalite antioksidanlarla kedinizin bağışıklığını destekler ve genel sağlığını korumasında yardımcı olur. Kedinizin beslenmesine destek olmak için özel şekilde tasarlanan bu ürün, içeriğindeki yüksek kalitedeki vitamin ve proteinler ile kedinizin üriner sistem sağlığını korumada destek olur. Sindirimi kolay, emilimi yüksek şekilde tasarlanmıştır ve küçük dostunuzun sindirim sistemi ile alakalı şikayetlerini minimum seviyede tutmak hedeflenmiştir. Eğer siz de beslenme ihtiyacını tüm yönleri ile karşılayan bir ürün arayışındaysanız, Hills Kedi maması 15 kg’lık tercih edebilirsiniz.

Hills Kısırlaştırılmış Kedi Maması 15 kg, kısırlaştırılmış kedilerin beslenmesi için uygun formlarda uzmanlar tarafından hazırlanmış bir üründür. Kısır kedilerin enerji ihtiyacı azdır bu nedenle, yağ oranı düşük oranda tutularak, kedinizin ideal kiloda kalması hedeflenmiştir. İçeriğindeki zenginleştirilmiş vitamin ve mineraller sayesinde kedinizin genel sağlığının korunması hedeflenmiştir. Ürün taneleri kedilerin ağız yapısına ve sindirmesine uygun şekilde tasarlanmıştır. Bu şekilde kedinizin sindirim problemi çekmemesi amaçlanmıştır. Kedinizin yutmuş olduğu tüyleri atmasına yardımcı unsurlar içeriğinde barındırır, yutulan tüylerin atılmasına destek olur ve kedinizde tüy yumağı oluşma riskini azaltır.

Dr. Sacchi Kedi Maması 15 kg, kediniz için tavuklu ve kuzu etli çeşitleri ile damak zevkine uygun ürünler sunmaktadır. Farklı protein kaynağı çeşitleri ile kedinizin genel sağlığını destekler ve var olan sağlığını korumada yardımcı olur. Bütçe dostu olması hem sağlıklı hem de uygun fiyata ulaşabileceğiniz bir ürün alternatifi sunar. Ürün segmenti olarak ucuz kedi maması 15 kg kategorisine dahildir. Uzmanlar tarafından kaliteli hayvansal proteinlerden yararlanılarak, besleyici vitaminler ile kedinize uygun içerikte hazırlanmıştır.

Vancat Kedi Maması 15 kg, kedinizin farklı aroma seçeneklerini deneyimleyebileceği bir ürün markasıdır. Yetişkin ve yavru kedilerin beslenme ihtiyaçlarına uygun şekilde tasarlanmıştır. Kedinizin gelişimi için gerekli olan vitamin içeriğine sahiptir. Kuru kedi maması 15 kg’lık paketler ile siz de uzun kullanım süresinden ve ekonomik fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Bonie kedi maması 15 kg, kedinizin beslenmesine uygun içerikte hazırlanmış bir üründür. Ekonominize katkı sağlayabilmek için, kedi maması 15 kg en ucuz seçenekleri ile sizlere sunulmuştur.

Tavuklu Kedi Maması 15 Kg:

Kediler için dengeli bir diyet, enerji açıklarının karşılanmasında, mutlu ve sağlıklı bir yaşam sürmelerinde hayati önem taşır. Tavuklu kedi maması 15 kg, protein bakımından zengin, dengeli bir diyet için harika bir seçimdir. Kedilerin etobur varlıklar olması mamalarında tavuk proteinlerini rahat sindirmelerine olanak sağlar. Tavuk, kediler için önemli bir protein kaynağıdır. Diğer et ürünlerine göre yağ oranı daha azdır, bu da kilo sorunu olan kediler için uygun bir beslenme seçeneği haline getirir. Kedinizin kas kütlesi gelişimini destekler ve var olan kas kütlesini korumasına yardımcı olur. Sizler de kediniz için kaliteli içeriğe sahip, tavuklu kedi maması 15 kg paketleri kullanabilir ve bütçenize katkı sağlamak için 15 kg kedi maması en ucuz seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Tavuklu kedi maması 15 kg paketlerin bir diğer avantajı da kedilerin sindirim sistemine uygun bir protein kaynağı olduğu için, kedilerin bağırsak sağlığını korumada önemli bir rol oynar. Sindirim ile alakalı sorun yaşamayan dostlarınız daha mutlu ve huzurlu olurlar.

Ayrıca deri ve cilt sağlığında önemli bir yere sahiptir. İçeriğinde barındırdığı vitaminler sayesinde kedinizin cilt ve deri sağlığına katkıda bulunur ve oluşabilecek cilt problemlerinin önüne geçmenize olanak sağlar.

Bu ürün kedilerin, genel sağlığını destekleyen birçok gıda maddesini içeriğinde barındırır. Antioksidanlar sayesinde bağışıklık sistemini güçlü tutarak hastalıklara karşı koruma sağlar.

Kediniz için ürün seçmeden önce, kaliteli içerikte olmasına dikkat etmeniz, kedinizin sağlığını destekleme konusunda size rehberlik edebilir.

Balıklı Kedi Maması 15 Kg:

Balık, kediler için besleyici ve lezzetli bir protein kaynağıdır. Kedinizin sağlıklı bir yaşam sürebilmesi için beslenmesinin eksiksiz ve uygun olması gereklidir. Balık da kedilerin diyetine uygun bir protein kaynağıdır. Ayrıca balıkta bulunan, Omega 3, Omega 6 yağ asitleri kediniz için çok faydalıdır fakat bu yağ asitleri kedilerin vücutlarında yeterli miktarda sentezlenemez. Bu nedenle takviye olarak alınması gerekir. Kuru kedi maması 15 kg balık içerikli mamalar, içerdikleri yağ asitleri sayesinde kedinizin deri ve tüy sağlığını korumada yardımcı olur. Kedinizin parlak, sağlıklı ve yumuşak tüylere sahip olmasına olanak sağlar.

Balık, kedinizin sindirim sistemini destekler. Kediniz balık proteinini rahat sindirebildiği için sindirim sistemi ile alakalı sorunlarla karşılaşma ihtimali azalır. Ayrıca bağırsak sağlığı üzerinde olumlu etkileri vardır. Bu nedenle oluşabilecek sindirim sorunlarına karşı dirençli olmalarına yardımcı olur.

Balıklı kedi maması 15 kg, içinde bulunan temel vitamin kaynakları ile, kedinizin genel sağlığını korumada yardımcı olur. Bağışıklık mekanizmasını güçlendirir.

Balıklı 15 kg kedi maması seçmeden önce içeriğini kontrol etmelisiniz. Sağlıklı ve kaliteli içerikte üretilen mamaları seçmeniz, kedinizin mevcut sağlığını korumada size yardımcı olacaktır.

Somonlu Kedi Maması 15 Kg:

Kedinizin yeterli bir diyet eşliğinde sağlıklı bir ömür sürebilmesi için, dengeli ve tam beslenmesi önemlidir. Somon da lezzet olarak kedinize hitap eden bir aroma tercihi olabilir. Lezzetli olmasının yanı sıra içeriğinde barındırdığı protein kaynakları ile de eşsiz bir seçimdir.

Somonlu kedi maması 15 kg, kedinizin ihtiyaç duyduğu kaliteli proteinlerin yanı sıra içeriğinde bulundurduğu yağ asitleri ile kedinizin deri ve tüy sağlığına destek olur. Daha sağlıklı bir cilt ve yumuşak tüylerinin olmasına olanak sağlar. Kedinizin kalp sağlığını destekler, aynı zamanda beyin gelişiminde önemli bir role sahiptir.

Somonlu 15 kg kedi mamasının sindirimi daha rahattır. Kediler tarafından emilimi hızlıdır. Sindirim sağlığının korumasında etkilidir. Bağırsak hareketlerini düzenlemeye yardımcı olur. Bağırsaktaki yararlı bakterileri koruyarak sindirim sistemlerini düzenler ve kedinizin bağışıklığının güçlenmesine yardımcı olur.

Ayrıca somon balığının içinde bulunan D vitamini sayesinde, kedinizin kemik gelişimini destekler. Sağlıklı kemiklere sahip olmasını sağlar.

Somonlu 15 kg kedi maması seçerken kaliteli içerik ile hazırlanmış olmasına dikkat etmelisiniz.

Somonlu 15 kg kedi maması, sonuç olarak kedinizin genel sağlığını destekleyen, sindirimi kolay, sağlıklı bir protein kaynağıdır.

Mama Kullanım Süreleri:

Ürün kullanım süreleri, kedilerin günlük tüketimine ve ürün kullanım talimatlarında belirtilen, kullanım miktarlarına göre değişiklik gösterir. Kedinizin kilosu, cinsi ve kedi sayısı tüketim miktarını belirleyen etkenler arasında yer alır. Porsiyon miktarları, kedilerin ihtiyaçlarına göre farklılık gösterir.

Bir kedinin günlük kalori ihtiyacı, vücut ağırlığının %2 ila %4 arasında olur. Kedinizin mevcut kilosu ile günlük porsiyon miktarını belirleyebilir ve mamanın ortalama kaç gün gideceği hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

15 Kg Kedi Maması Ne Kadar Gider?

Kedinizin ağırlığına göre bir hesaplama yapabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse 5 kg ağırlığındaki bir kedinin porsiyon miktarı 100 gram ila 200 gram arasında değişir. 15 kg kedi maması, ortalama olarak 100 gram tüketen bir kedi için 150 gün kullanım olanağı sağlar. Porsiyon önerileri için ürün kullanım talimatlarını göz önünde bulundurmalı ve veteriner hekim önerisi almalısınız.

Gıda Saklama Koşulları:

Ürün saklama koşullarında nelere dikkat etmeniz gerektiğine kısaca değinmek istedik.

Ürünlerinizi, serin, güneş görmeyen, nemsiz ortamlarda saklamalısınız.

Ürünün paketini açtıktan sonra, içerisinde kalan havayı çıkartmalı ve ağzını hava almayacak şekilde kapatmalısınız. Bu şekilde ürünün tazeliğini koruyabilir ve lezzet kayıplarının da önüne geçebilirsiniz.

Son kullanma tarihi kontrolünü yapmalısınız. Son kullanma tarihi geçen ürünleri asla kedinize vermemelisiniz.

Üründe bozukluk, yumuşaklık veya renk değişikliği görürseniz kullanmayı bırakmalısınız.

Kuru Kedi Maması 15 Kg ile  Beslenmede Dikkat Edilmesi Gerekenler:

*Öncelikle kedinizin beslenme ihtiyaçlarını belirlemelisiniz. Uygun içerikte ürün seçimi bu aşamada önemlidir.

*Kuru kedi maması 15 kg paketlerin, kaliteli protein içeriğine sahip olduğundan emin olmalısınız. İçerik kontrolü yapmalısınız.

*Kuru kedi maması 15 kg ile beslenen kedinizin, sıvısız kalmamasına dikkat etmelisiniz. Su kaplarını her zaman dolu ve temiz tutmalısınız. Sık aralıklarla su değişimi yaparak suyun tazeliğini korumalısınız.

*Ürün kullanım talimatlarına bağlı kalarak, kedinizin ihtiyacına uygun oranda ürün vermelisiniz.

*Kedinizin veteriner kontrollerini aksatmamalı ve gelişimini takip etmelisiniz.

MOBİL UYGULAMAMIZI İNDİRİN!

Marka mama mobil uygulama ile hızlı alışverişin keyfini çıkarın

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.