sadsad x
asdasd
Toplam 4 Ürün Bulundu
Görünüm :

Kedi Bakım ve Sağlık Ürünleri

Sevimli dostlarınızın ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için kedi bakım ürünleri ve malzemelerine ihtiyacınız olur. Örneğin, tüylerine yapışan keneleri temizlemek ya da tüylerini daha düzgün bir hale getirmek için taraklardan yararlanabilirsiniz. Gözlerinin temizliğini sağlamak içinse kediler için özel olarak üretilen sütler bulunur. Kedilerinizin daha hijyenik olmasını sağlamak için kedi bakım ve sağlık ürünlerinden yararlanabilir, onların daha iyi koşullarda hayatlarını sürdürmelerini sağlayabilirsiniz. Bununla beraber bu eylemleri beslenme, tüylerini düzenli olarak fırçalama ya da dişlerini temizleme benzeri koruyucu sağlık önlemleri ile desteklemeniz gerekir. Kedilerinizin daha huzurlu bir şekilde yaşamalarını istiyorsanız kedi bakım ve sağlık ürünleriyle onların gereksinimlerini pratik bir şekilde karşılayabiilrsiniz. Markamama’daki seçenekleri inceleyerek kedileriniz için uygun olan ürünleri kısa süre içinde bulabilir, hem onların hem de kendinizin günlük yaşantısını kolaylaştırabilirsiniz.

Kedi Bakım ve Sağlık Ürünleri Nelerdir?

Kediler de insanlar gibi bazı bakım ürünlerine ihtiyaç duyar. “Kedi sağlık ürünleri nelerdir ve ne işe yarar?” diye merak ediyorsanız aşağıdaki listeyi inceleyerek ayrıntılı bir şekilde bilgi edinebilirsiniz.

  • Birkaç aylık ya da günlük yavru bir kedi aldıysanız onu ilk olarak özel kedi biberonları ile beslemeniz gerekir. Yavru kediler için özel olarak formüle edilen süt tozlarından satın alarak sevimli dostlarınız için öğünler hazırlayabilirsiniz. Farklı uçlara ve şekillere sahip olan biberonlar sayesinde yavru kedilerinize ihtiyaç duydukları besini sağlayabilirsiniz.
  • Kedi makası, evcil hayvanlarınızın günlük konforunu sağlayan önemli ürünler arasında bulunur. Tırnakları çok fazla uzayan bir kedi, ev içinde halı dahil olmak üzere her yere takılabilir. Hareket kabiliyetini kısıtlayan tırnaklar, kedilerin kendilerini huzursuz hissetmelerine neden olabilir.
  • Kene çıkarma kalemi, özellikle yeni evlat edindiğiniz bir kedinin tüylerini temizlerken ihtiyaçlarınızı karşılar. LED ışıklı olanlar sayesinde tüylerin arasında kalan keneleri rahat bir şekilde görebilirsiniz. Özel ışıklandırma sayesinde görünmeyen yerlerdeki küçük keneleri zorlanmadan yakalayabilirsiniz. Ayrıca özel kalem şekli sayesinde kalemin arkasına tıklayarak tek bir hareketle keneleri ortadan kaldırabilirsiniz.
  • Göz temizleme sütü de edinmeniz gereken ürünler arasında bulunur. Kendilerine özel bir damlalık içeren ürünler, kedilerinizin gözüne damlatma işlemini zorlanmadan gerçekleştirmenizi sağlar. Temizleme sütü, kedilerinizin gözüne kaçan toz ve kiri temizler. Böylece kendilerini daha iyi hissetmelerini sağlar.
  • Kediler her ne kadar kendilerini temizlese de kulak gibi ulaşamayacakları noktalar bulunur. Kulak temizleme solüsyonları sevimli dostlarınızın kulaklarında oluşan kirleri rahat bir şekilde temizlemenize yardımcı olur. Sevimli dostlarınızın kulaklarını belirli aralıklarla bu solüsyonlarla temizlerseniz bakteri ve mikrop oluşma olasılığını da azaltabilirsiniz. Düzenli olarak yapıldığı takdirde kedilerinizin kulakları daima temiz kalabilir. Kedinizin kulağına birkaç damla damlattıktan birkaç dakika sonra pamukla kiri temizleyerek işlemi tamamlayabilirsiniz.
  • Kulak bölgesinin yanı sıra kedilerinizin patilerini de koruma altına alabilirsiniz. Pati koruyucu bakım kremleri sayesinde yaşayabilecekleri hassasiyetleri önceden önleyebilirsiniz. Çatlama ya da kuruma gibi sevimli dostlarınızı rahatsız edebilecek problemlerin yaşanmasını önleyebilirsiniz. Sürüldükten kısa süre sonra vücut tarafından emilen pati koruma kremleri, her evcil hayvan sahibinin edinmesi gereken ürünler arasında bulunur.

Markamama’da bulunan birbirinden farklı sağlık ürünü arasında kediniz için uygun olanı kısa sürede bulabilir, sevimli dostunuzun ihtiyaçlarını karşılamaya başlayabilirsiniz.

Kedi Bakım ve Sağlık Ürünleri Önerileri

Kedi sağlık ürünleri hem sizin hem de evcil hayvanlarınızın günlük hayatını kolaylaştırır. Yaşanabilecek bazı problemleri önceden ortadan kaldırmanızı sağladığı için beklenmedik rahatsızlıkların oluşmasının önüne geçer. Kulak temizleme solüsyonları benzeri ürünler sayesinde kedileriniz kendilerini daha mutlu hissedebilir. Kişisel temizliği yapılan kediler, kaşınma benzeri durumlar yaşamayacağı için günlük hayatını daha huzurlu bir şekilde geçirir. Ek olarak edinebileceğiniz bazı kedi sağlık ürünleri ise aşağıdaki gibidir:

  • Kedi parfümleri de bakım ürünleri içinde sıklıkla tercih edilen seçenekler arasında bulunur. Kedinizin etrafına ya da üzerine direkt olarak sıkabileceğiniz yapıda olan ürünler, onların ve çevrelerinin temiz kokmasını sağlar. Ayrıca hintyağı gibi malzemeler içerdiği için kedi parfümlerini sıktıktan sonra sevimli dostlarınız kendilerini rahatsız hissetmez.
  • Seramik kaplı kedi çimleri, evcil hayvanlarınızın kendilerini doğada hissetmesine yardımcı olur. Aynı zamanda bu çimler sayesinde sevimli dostlarınızın yediklerini sindirmesi de kolaylaşabilir. İhtiyaç duydukça kabı sulayarak çimi yeşertmeniz gerekir. Ayrıca evde böyle bir bitki bulundurursanız kedilerinizin diğer çiçeklerden uzaklaşmasını da sağlayabilirsiniz.
  • Evinizin etrafına istemediğiniz kediler geliyor ve sevimli dostunuzu rahatsız ediyorsa onları uzaklaştırmak için özel olarak formüle edilen ürünleri kullanabilirsiniz. Jel ya da toz halinde olan ürünleri dışarıdan gelen kedilerin yürüme yoluna dökerek onların evinizin önüne gelmelerini engelleyebilirsiniz. Bu ürünler, kedilerin zarar görmeden uzaklaşmasını mümkün hale getirir.

Markamama’daki farklı işlevlere sahip olan kedi bakım ürünleri ve sağlık malzemelerini inceleyerek aradığınızı bulabilir, kedilerinizi daha iyi bir şekilde beslemeye başlayabilirsiniz.

Diğer Tüm kedi ürünlerini incelemek için tıklayınız.

Kedi Bakım ve Sağlık Ürünleri Fiyatları

Kedi bakım ve sağlık ürünleri farklı kullanım amaçlarına uygun olacak şekilde çeşitlendirilir. Göz, kulak ya da pati temizliği için kullanılan ürünler, kedilerinizin günlük hayatını kolaylaştırır. Birbirinden farklı seçeneklere sahip olduğu için de kedi bakım ürünleri fiyatları geniş bir aralıkta dağılır. Böylece seçenekler arasında bütçenize uygun olanı kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Kedi kapılarından yavru kedi macunlarına, sakinleştirici damlalardan cam koruma ağlarına kadar aradığınız her şeye erişebilirsiniz. Markamama güvencesiyle kedileriniz için en iyi bakım ürünlerine ulaşabilir, evinizi sevimli dostlarınız için daha iyi bir hale getirebilirsiniz.

MOBİL UYGULAMAMIZI İNDİRİN!

Marka mama mobil uygulama ile hızlı alışverişin keyfini çıkarın

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.