sadsad x
asdasd
Toplam 61 Ürün Bulundu
Görünüm :
1 2

Farmina N&D Mama

N&D kedi maması ve N&D köpek maması ürünleri, evcil dostlarınızın sağlıklı ve mutlu gelişimi için oldukça önemlidir.  Sevimli dostlarınızın kaliteli içeriğe sahip ürünler ile beslenmesi, sağlıklarını doğrudan etkiler. Bu nedenle kaliteli içeriğe sahip ürünler ile beslenmeleri son derece önemlidir. N&D mama, bu konuda öne çıkan markalardan biridir. Hem kaliteli içeriği hem de ürün çeşitliliği sayesinde evcil hayvan sahiplerinin güvenini kazanmayı başarmıştır.

N&D Mama Çeşitleri

Bu markanın gıda ürünleri, sevimli dostlarınızın kullanımı için geniş bir ürün yelpazesi sunar. Bu ürünler arasında hem kuru gıdalar hem de yaş gıdalar bulunmaktadır. Özellikle N&D yaş mama, lezzetli yapısı ve besleyici özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Sevimli dostlarınız için özel olarak tasarlanan bu ürünler, onların sağlıklı gelişimi için ihtiyaç duydukları tüm besin ögelerini sunar.

Kuru Gıda Ürünleri

N&D kuru gıda ürünleri, çeşitli boyut ve farklı içeriklerde kullanıma sunulmuştur. Siz de ihtiyacınıza göre, N&D mama 10 kg’lık paketler tercih edebileceğiniz gibi, N&D 15 kg ve N&D 5 kg’lık paketlerden yana da tercih kullanabilirsiniz.  Bu şekilde evinizi paylaştığınız canlı sayısına göre paket boyutunu belirlemenize olanak sunar.

Yaş Gıda Ürünleri

N&D yaş mamalar, taze et ve sebzeler ile hazırlanmaktadır. Bu ürünler, sevimli dostunuzun ihtiyacı olan sıvı gereksinimini karşılamaya yardımcı olmasının yanında, lezzetli ve besleyici içeriği ile sağlığını da destekler. Bu ürünler, sevimli dostlarınızın ihtiyaçları doğrultusunda özel olarak tasarlanmıştır. Yaş yapısından dolayı sindirimi oldukça kolaydır.

N&D Mama İçeriği

N&D mama içerik özellikleri, yüksek kaliteli ve doğal malzemelerden oluşması ile bilinir. Gıda ürünleri, taze et, balık ve sebze gibi ürünler ile zenginleştirilmiştir. İçeriğinde barındırdığı tüm malzemeler dengeli ve yeterli oranlara sahiptir. Özellikle N&D somonlu mama, balık sever dostlarınız için mükemmel bir seçimdir. Ayrıca bu markanın tahılsız içeriğe sahip ürünleri de mevcuttur. Bu şekilde tahıl hassasiyeti yaşayan dostlarınız için gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz ürün çeşitliliğine sahiptir. Tahılsız yapıya sahip ürünleri sayesinde sindirim problemleri minimum seviye de kalır.

N&D Mama Orijinallik Sorgulama

Ürün seçiminde, orijinallik sorgulamak son derece önemlidir. Orijinal ürünler, paketlerinde belirli güvenlik etiketleri ve seri numaraları ile gelirler. Seri numarasından ürünün orijinalliğini kontrol edebilirsiniz. Bu aşama da güvenilir satıcılardan alışveriş yapmanızı da öneririz. Böylelikle sahte ürünlerden uzak kalırsınız.

Siz de güvenilir bir satıcı arayışı içindeyseniz, Markamama.com.tr adresini ziyaret etmenizi ve orijinal ürün garantisi özelliklerinden faydalanmanızı tavsiye ederiz.

N&D Mama Fiyatları

Bu markanın mama fiyatları, ürünün boyutuna göre değişkenlik göstermektedir. Bilindiği üzere ürün fiyatları, içerik kalitesine göre farklılık göstermektedir. Yazımızda da belirtmiş olduğumuz gibi bu markanın ürünleri, yüksek kaliteli içerikler ile hazırlanmaktadır.  Bu nedenle diğer markalara göre fiyat aralığı biraz daha fazladır.

Siz de güvenilir sitelerin yapmış olduğu kampanyaları takip edebilir ve daha uygun fiyat avantajları ile alışverişinizi yapabilirsiniz.

N&D Mama ile Sağlıklı Beslenme Avantajı

Bu markanın gıda ürünleri, sevimli dostlarınızın sağlıklı bir yaşam sürebilmesi için ihtiyacı olan tüm besin değerlerini içerir. Bu markanın ürünleri sayesinde, dengeli ve eksiksiz bir beslenme sağlayabilirsiniz. Bu şekilde sevimli dostlarınızın enerjik ve mutlu kalmasına olanak sunabilirsiniz.

Her canlının beslenme ihtiyacı farklıdır. Örneğin yavru dostlarınızın ihtiyaç duyduğu beslenme rutini ile yetişkin dostlarınızın ihtiyacı olan beslenme rutini farklıdır. N&D yavru kedilerin özel ihtiyaçlarını karşılayacak içeriklere sahiptir. Yavru dostlarınız, büyüme ve gelişme çağında olduğu için daha fazla enerjiye ihtiyaç duyarlar. Aynı zamanda sindirim sistemleri de diğer tüm sistemlerinde olduğu gibi gelişme aşamasındadır. Bu nedenle sindirimi kolay ve yüksek protein değerine sahip ürünler ile beslenmeleri gerekmektedir. Bu aşamada, bu markanın ürünleri, sevimli dostlarınızın tüm ihtiyaçlarına yanıt verir niteliktedir. Siz de sevimli dostunuzun yavruluk döneminde, bu markanın gıda ürünlerini kullanarak sağlıklı ve mutlu yaş almasına olanak sunabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

N&D Son Kullanma Tarihi Nerede Yazar?

Bu ürünlerin son kullanma tarihleri, paket üzerinde belirtilmektedir. Genellikle bu bilgi, paketin alt kısmında veya arka yüzeyinde yer alır. Son kullanma tarihini kontrol etmek, sevimli dostunuzun mevcut sağlığını korumak için son derece önemlidir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri, kesinlikle kullanmamalı ve imha etmelisiniz.

N&D Mama Hangi Ülkenin?

Bu mama markası, İtalya merkezli Farmina Pet Foods tarafından üretilmektedir.

Farmina, 1965 yılından bu yana faaliyet gösteren bir şirkettir. Yüksek kaliteli evcil hayvan gıda ürünleri üzerinde uzmanlaşmıştır.

N&D Mama Nerede Üretiliyor?

Bu ürünler, İtalya’da modern tesislerde üretilmektedir. Bu tesisler, en yüksek kalite standartlarına uygundur. Üretim aşamasında sıkı güvenlik ve kalite kontrollerine tabii tutulur. Üretim aşamasında kullanılan gıda ürünleri, taze ürünlerden seçilir ve besin değerlerini koruyacak şekilde işlenir.

N&D İçeriğinde Hangi Malzemeler Bulunur?

Bu ürünlerin içeriğinde taze et, balık, kuzu, bıldırcın, meyve ve sebzeler bulunur. Özellikle yüksek kaliteli protein kaynakları kullanılır. Ayrıca patates, havuç, nar, portakal, elma ve diğer meyve çeşitleri ile zenginleştirilmiş ürünleri mevcuttur.

N&D Mama Evcil Hayvanlarda Alerji Yapar mı?

Bu ürünlerin, tahılsız formları da vardır. Bu şekilde sevimli dostunuzun alerji riskini azaltmaya yardımcı olur. Eğer tahıl hassasiyeti yaşayan bir canlıya sahipseniz bu ürünlerden yana seçim yapabilirsiniz.

N&D Mama Yavru Kediler İçin Uygun mu?

Bu sorunun yanıtına gönül rahatlığı ile “Evet” diyebiliriz. Yavru dostlarınızın kullanımına uygun özellikler taşıyan ürünleri mevcuttur. Yavru dostunuzun büyüme ve gelişme çağında ihtiyaç duyduğu tam beslenmeyi sizlere sunar.

N&D Mama Hangi Yaş Gruplarına Hitap Eder?

Bu markanın ürünleri, her yaş grubuna uygun seçenekler sunar. Ayrıca özel ihtiyaçları olan dostlarınızı da unutmaz ve onlar için de gıda ürünü seçenekleri mevcuttur.

N&D Mama İçeriğinde Koruyucu Madde Var mı?

Bu markanın ürünleri, doğal içerikler yardımı ile hazırlanmaktadır. Bu nedenle koruyucu madde içermemektedir. Bu ürünler, evcil dostlarınızın sağlığını korumak ve onların doğal besin maddelerini en iyi şekilde almasını sağlamak amacı ile tasarlanmıştır.

Bu markanın ürünlerinde, koruyucu, tatlandırıcı ve yapay renklendiriciler bulunmamaktadır.

N&D Mama Tavsiye Edilir mi?

Bu marka, yüksek kaliteli içerikleri ve dengeli besin profili ile evcil dost sahipleri arasında sıklıkla tercih edilir. Bu gıda ürünleri, sevimli dostlarınızın sağlığını ve genel iyilik halini destekleyerek, sağlıklı yaş almasına olanak sunar. Veteriner hekimler ve evcil hayvan beslenme uzmanları tarafından tavsiye edilen ürünler arasındadır.

N&D Mama Nasıl Saklanmalıdır?

Gıda ürünleri, serin ve kuru bir yerde muhafaza edilmelidir. Direkt güneş ışığı alan alanlarda bırakılmamalıdır. Açılmış olan ürünler, hava almayan kaplarda son kullanma tarihine kadar tüketilebilir. Doğru saklama koşullarına uygun şekilde saklanan gıdalar, tazeliğini ve besin değerlerini kaybetmeden kullanım olanağı sunar.

N&D Mama Kaç Öğün Verilmeli?

Gıda ürünlerinin öğün sayısını belirlemek için, sevimli dostunuzun yaşı, kilosu, özel gereksinimleri ve sağlık sorunları gibi etkenler önemlidir. Genel olarak sağlıklı yetişkin dostlarınız için günde 2 öğün yeterli olarak kabul edilir. Fakat bu konu da en sağlıklı bilgiyi veteriner hekiminizden alabileceğinizi eklemek isteriz.

N&D Mama Nasıl Verilmelidir?

Bu gıda ürünleri, sevimli dostunuzun günlük enerji gereksinimini karşılayabilecek oranlarda verilmelidir. Beslenmesi kadar önemli olan bir nokta da temiz ve taze su kaynağıdır. Sevimli dostlarınızın su kabını boş bırakmamalı ve günlük su tüketimlerini yeterli oranda aldığından emin olmalısınız.

N&D Mamanın Sindirim Sağlığı Üzerindeki Etkileri Nelerdir?

Bu markanın ürünlerinin doğal hammaddelerden yapıldığını belirtmiştik. Bu nedenle sindirim sorunları yaşayan dostlarınız için ideal beslenme seçenekleridir. Ayrıca içeriğinde barındırdığı prebiyotikler sayesinde, bağırsak florasını destekler ve sindirim sisteminin sağlıklı çalışmasına yardımcı olur.

N&D Mamalarının Bağışıklık Sistemi Üzerindeki Etkileri Nedir?

Bu markanın ürünleri, evcil dostlarınızın bağışıklık sistemini destekleyen vitamin ve minerallerle zenginleştirilmiştir. Bu gıda ürünleri, sevimli dostunuzu hastalıklara karşı dirençli olmasına olanak sunar. Özellikle bağışlık sistemini destekleyen, C vitamini, E vitamini ve çinko gibi elementler bu markanın ürünleri içerisinde yer alır.

N&D Mamalarının Tüy Sağlığı Üzerindeki Etkileri Nedir?

Bu markanın ürünlerinde, tüy sağlığını destekleme de yardımcı olan Omega- 3 ve Omega-6 yağ asitleri açısından zengindir. Bu yağ asitleri sayesinde, dostunuzun tüyleri parlak ve sağlıklı kalır. Ayrıca cilt ve deri yapısı üzerinde de olumlu etkileri vardır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.