sadsad x
asdasd
sanabelle kapak 1-1.jpg (169 KB)
sanabelle kapak 2.jpg (171 KB)
Toplam 41 Ürün Bulundu
Görünüm :

Sanabelle Kedi Maması

Sanabelle kedi maması markası, Almanya merkezli Bosch Tiernahrung GmbH&Co KG tarafından üretilmektedir. Bosch, hayvan gıda sektöründe uzun yıllardır tecrübe sahibidir. Sanabelle markası da bu kaliteli üretimin bir parçası olarak piyasaya sunulmuştur.

Bosch Tiernahrung GmbH&Co KG, 1960’lı yıllarda Almanya’da kurulmuştur. Öncelikle küçük bir işletme olarak sürece başlayan bu marka, daha sonra büyüyüp gelişmiş ve dünya çapında bir marka olmayı başarmıştır. Yüksek kaliteli ürünler kullanarak, sağlam bir hayvan gıda üreticisi olarak adını duyurmuştur.

Sanabelle kedi maması markası, Bosh Tiernahurg’un premium segmentindeki küçük dostlarınız için gıda ürünü ihtiyacını karşılamak amacı ile geliştirilmiştir. Bu marakanın ana amacı, küçük dostlarınızın sağlıklı, mutlu ve uzun bir ömür sürebilmesine olanak sağlamaktır. Bu aşamada yüksek kaliteli ürünleri tasarlayarak, gluten içermeyen gıda ürünlerini, siz değerli hayvanseverlerin kullanımına sunmuştur.

Sanabelle Kedi Maması Ürün Skalası

Sanabelle kedi maması, sürekli olarak gelişmeyi ve ürün çeşitliliğini arttırmayı hedeflemiştir. Bu aşamaya yönelik çalışmalarını sürdürmüş ve her patili canlının ihtiyacına uygun ürün üretmeyi başarmıştır. Sizler için seçim yapabileceğiniz ürün yelpazesine kısaca değinmek istiyoruz;

Yavru Dostlarınız İçin Tasarlanan Sanabelle Kedi Maması Ürünleri:

Sanabelle kedi maması, yavru dostlarınızın büyüme gelişme döneminde ihtiyaç duyduğu özel beslenme gereksinimlerini karışılamaya yönelik tasarlanmıştır. Farklı özelliklerde ulaşabileceğiniz glutensiz özel formülleri mevcuttur.

Yetişkin Dostlarınız İçin Tasarlanan Sanabelle Kedi Maması Ürünleri:

Sanabelle kedi maması, sevimli dostunuzun sağlıklı yaş alabilmesi için uygun özelliklere sahip ürün çeşitliliğini sizlere sunmaktadır.

Özel İhtiyaçlara Yönelik Tasarlanan Sanabelle Kedi Maması:

Sanabelle kedi maması, özellikle özel ihtiyacı olan dostlarınız için geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Kısırlaştırılmış, hassas sindirim sistemine sahip dostlarınız için farklı formüllerde ürünleri kullanımınıza sunmaktadır. Ayrıca idrar yolu sağlığını destekleyen özel içerikli ürünleri mevcuttur. Küçük dostunuzun sağlık sorunlarını önleme ve sağlıklı bir yaşam sürmesi ana hedefleri arasındadır.

Glutensiz ve Tahılsız Sanabelle Kedi Maması:

Sanabelle kedi maması, özellikle gluten intoleransı olan dostlarınız için özel içeriklere sahip, gıda ürünlerini kullanımınıza sunmaktadır. Tahılsız seçenekleri ile tahıl hassasiyeti bulunan dostlarınızı da unutmamıştır.

Üretim Teknolojisi ve Kalite Kontrol

Sanabelle kedi maması, Bosch Tiernahrung’un modern üretim tesislerinde Almanya’da üretilmektedir. Üretim aşamasında yüksek kalite standartlarına uygun şekilde tasarlanmaktadırlar. Üretim aşamasında hammadde seçiminden tutun da üretim tamamlanana kadar büyük bir titizlik ve özveri içinde süreç ilerlemektedir. Her aşamada kalite kontrolleri yapılmakta ve uygun ürünleri kullanıma sunmaktadırlar.

Üretim süreci aşamaları hakkında kısaca bilgi vermek istiyoruz;

Hammadde Seçimi:

Sanabelle kedi mamasında kullanılan hammaddeler, kaliteli ve güvenilir ürünlerden seçilir. Bilindiği üzere sevimli dostlarınızın en temel besin kaynağını hayvansal proteinlerdir. Bu nedenle bu marka hayvansal protein kaynağı seçerken kaliteli ve doğal malzemelerden olmasına son derece önem vermektedir. Ürünlerde kimyevi maddeler barındırmaz. Ayrıca soya ve genetiği ile oynanmış hammaddeler de kullanılmamaktadır.

Üretim Süreci:

Sanabelle kedi maması üretim sürecinde, besin değerlerini korumayı hedeflemektedir. Bu nedenle besin değerlerinin yok olmaması için düşük sıcaklık ve kısa pişirme süreleri kullanarak besin değerlerini korumaktadır.

Kalite Kontrol:

Sanabelle kedi maması, üretim sürecinin her aşamasında sıkı kalite kontrol testlerine tabi tutulmaktadır. Hammadde seçiminden tutunda ürün paketlenene kadar tüm aşamalarda kalite standartlarını uygunluğu denetlenmektedir.

Sanabelle Kedi Maması, Kediniz İçin İdeal Beslenme Seçimi

Sanabelle kedi maması, küçük dostunuzun sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yaşam sürebilmesini hedefleyen bir gıda ürünü markasıdır. Küçük dostunuzun ihtiyacı olan tüm besin değerlerini tam anlamı ile içeriğinde barındırmaktadır. Sizler için Sanabelle ürün çeşitlerine ve özelliklerine kısaca değinmek istiyoruz.

Sanabelle Kedi Maması Çeşitleri

Sanabelle Kedi Maması

Sanabelle kedi maması 10 kg’lık paketler sayesinde, özellikle birden fazla patili cana sahip ebeveynler için ideal kullanım olanakları sunar. Boyut ve miktar olarak fazla olan bu paketler sayesinde, küçük dostunuzun sağlıklı beslenmesinin yanında uzun kullanım olanakları ile avantajlı fiyatlardan faydalanabilirsiniz. Sanabella kedi maması 15 kg’lık paketler, küçük dostunuzun mevcut sağlığını korumaya yardımcı olurken sağlıklı yaş almasına da olanak sunar.

Ayrıca daha az ürün ihtiyacınızın olduğu durumlarda Sanabelle kedi maması 2 kg’lık paketleri de tercih edebilirsiniz.

Sanabelle Kısır Kedi Maması

Sanabelle kedi maması kısır dostlarınızın beslenme ihtiyaçlarına uygun şekilde tasarlanmıştır. Bilindiği üzere kısırlaştırılmış dostlarınızın enerji ihtiyacı düşmektedir. Buna bağlı olarak da kilo alımına yatkınlığı artmaktadır. Sanabelle kısır kedi maması 10 kg paketleri, düşük kalorili ve yüksek lif oranı sayesinde, küçük dostunuzun kilo kontrolünü sağlar. İhtiyacı olan tüm besin öğelerini içeriğinde barındırır. Ayrıca idrar yolu sağlığını destekleyici özellikler içerir. Küçük dostunuzun sağlıklı gelişimi için bu ürünleri tercih edebilir ve sağlıklı ömür sürmelerine olanak sağlayabilirsiniz.

Sanabelle Urinary Kedi Maması

Markanın bu ürünü, idrar yolu sağlığını korumak ve desteklemek için tasarlanmıştır. Küçük dostlarınızda yaygın olarak görülen idrar yolu problemlerine karşı önleyici özellikler taşımaktadır. Küçük dostunuzun idrar yolunda taş ve kristal oluşumunu önlemek amaçlanmıştır. Bu şekilde küçük dostunuzun daha sağlıklı ve mutlu bir ömür sürmesine olanak sağlayabilirsiniz. Ayrıca birden fazla patili dosta ev sahipliği yapıyorsanız, Sanabelle urinary kedi maması 10 kg’lık paketleri de tercih edebilirsiniz. Farklı boy ve ağırlıkta kullanımınıza sunulan bu ürünler sayesinde, tazeliğini kaybetmeden kullanım olanaklarından faydalanabilirsiniz. Daha az ağırlıkta mama ihtiyacı olan kullanıcılar için Sanabelle urinary kedi maması 2 kg’lık paket seçimleri de mevcuttur.

Sanabelle Yavru Kedi Maması

Bu ürün, yavru dostlarınız için özel olarak tasarlanmıştır. Bilindiği üzere yavru dostlarınız, büyüme ve gelişme çağında olduğu için ihtiyaç duydukları beslenme rutinleri de farklıdır. Yavru dostlarınızın sağlıklı gelişimi için yüksek protein kaynağına ve dengeli bir vitamin, mineral kombinasyonuna ihtiyacı vardır. Bu amaç çerçevesinde tasarlanan Sanabelle yavru kedi maması 10 kg’lık ürünler sayesinde, küçük dostunuzun sağlıklı gelişimine olanak sunarken aynı zamanda büyük paket avantajından da faydalanabilirsiniz.

Sanabelle Light Kedi Maması

Küçük dostunuzun kilo problemi varsa kullanabileceğiniz ürünler arasındadır. Düşük kalori miktarı ile kilo kontrolü amaçlanmıştır. Küçük dostunuzun sağlıklı beslenmesine olanak sunarken aynı zamanda aşırı kilo almasının önüne geçer.

Sanabelle Sensitive Kedi Maması

Bu ürün hassas sindirim sistemine sahip dostlarınız için özel olarak tasarlanmıştır. Bu ürün sayesinde, küçük dostunuzun sindirim problemleri azalır aynı zamanda genel sağlığı desteklenir.

Sanabelle Balıklı Kedi Maması

Bu ürün özellikle balık seven dostlarınız için özel olarak tasarlanmıştır. Küçük dostunuzun ihtiyacı olan protein miktarını karşılarken, aynı zamanda sağlıklı bir diyet ile beslenmesine olanak sunar.

Sanabelle Kitten Tahılsız Yavru Kedi Maması

Sanabelle kedi maması tahılsız ürün seçeneği ile, küçük dostunuzun ihtiyacı olan beslenmeyi sağlamaktadır. Küçük dostunuzun sindirim sistemi sağlığını korur. Sağlıklı büyüme ve gelişmesine olanak sunar. Yüksek kaliteli protein oranı ve vitamin, mineral dengesi ile küçük dostunuzun ihtiyacı olan tam beslenmeyi sizlere sunar. Ayrıca Sanabelle kitten tahılsız yavru kedi maması 10 kg’lık paket seçenekleri ile farklı ihtiyaç sahiplerine de hitap etmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Sanabelle Kedi Maması İçeriği Nasıldır?

Sanabelle kedi maması ürün içerikleri yüksek kaliteli protein kaynakları ile tasarlanıştır. Aynı zamanda vitamin ve mineraller ile zenginleştirilmiştir. Bu ürünler sayesinde küçük dostunuzun beslenme rutinleri tam anlamı ile karşılanır. Farklı aroma seçenekleri ile damak zevkine hitap eden ürün yelpazesine sahiptir. Ürünlerin tamamı glutensiz olarak tasarlanmıştır.

Sanabelle Kısır Kedi Maması İçeriği Nasıldır?

Sanabelle kısırlaştırılmış kedi maması, kısırlaştırılmış küçük dostlarınız için özel olarak tasarlanmıştır. Küçük dostunuzun kilo kontrollerini sağlarken aynı zamanda sağlıklı gelişimini destekler. İçeriğinde yer alan doğal bileşenler, düşük kalori ve yüksek lif oranı sayesinde küçük dostunuzun genel sağlığını korur.

Sanabelle Kedi Maması Hangi Ülkenindir?

Sanabelle kedi maması, Almanya merkezli bir marka olan Bosch Tiernahrung GmbH tarafında tasarlanmaktadır. Bu ürünler yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Dünya üzerinde çoğu hayvansever tarafından tercih edilmektedir.

Sanabelle Kedi Maması Nasıldır?

Bu markanın ürünleri, yüksek kaliteli içeriği ve besleyici özellikleri ile bilinmektedir. Küçük dostunuzun ihtiyacı olan tüm besin bileşenlerini içeriğinde barındırır. Ayrıca sindirimi kolay ürünler ile hazırlanarak, küçük dostunuzun sindirim sağlığını da destekler. Farklı ihtiyaç sahibi dostlarınız için özel olarak tasarlanan ürünleri mevcuttur.

Sanabelle Nasıl Bir Mama?

Bu ürün, yazımızda da belirtmiş odluğumuz gibi Almanya’da üretilmektedir. Gıda içeriklerinde kimyevi renklendirici ve aroma maddelerini içermez. Üretimin her aşamasında kalite kontrolüne tabi tutulmaktadır. Protein kaynağı olarak doğal hammaddelerden yararlanılır. Düşük kaliteli protein kaynakları ve genetiği ile oynanan hammaddeleri kullanmadan tasarlanır. Ürün içeriğinde asla soya kullanılmamaktadır.

Sanabelle Kedi Maması Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ürün seçiminde küçük dostunuzun, yaşı, özel durumları ve sağlık durumu gibi özellikleri göz önünde bulundurmalısınız. Seçmiş olduğunuz gıda ürününün içerik değerlerini kontrol etmeli ve küçük dostunuzun ihtiyacına uygun ürünler seçmelisiniz. Küçük dostunuza uygun ürün seçimi ile genel sağlığını destekleyebilirsiniz.

Sanabelle Kedi Maması Aromaları Nelerdir?

Küçük dostunuzun damak zevkine göre seçebileceğiniz ürün çeşitliliğine sahiptir. Ürün içeriklerinde protein kaynağı olarak, tavuk, balık, hindi, ciğer ve et gibi ürünler kullanılmaktadır. Bu aromalar sayesinde küçük dostunuza keyifli beslenme öğünleri sunabilirsiniz.

Sanabelle Kedi Maması Tüm Kediler İçin Uygun mu?

Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan bu markada, küçük dostlarınızın özelliklerine göre gıda ürünü bulamanız mümkündür. Siz de küçük dostunuzun ihtiyaç duyduğu sağlıklı beslenmeyi Sanabelle kedi maması ürünlerini tercih ederek sunabilirsiniz.

Sanabelle Kedi Maması Fiyatları Nasıl?

Ürün fiyatları, çeşide, kalite içeriğine ve boyuta göre farklılık göstermektedir. Bu markanın içeriğinde kullanılan yüksek kalite ürünler nedeni ile orta ve yüksek fiyat aralığında yer almaktadır. Fakat küçük dostunuza sunduğu sağlıklı imkanlar göz önünde bulundurulduğunda fiyat performans ürünü olarak değerlendirilebilir.

Sanabelle Kedi Maması Çeşitleri Nelerdir?

Sanabelle kedi maması çeşitleri arasında, yavru, yetişkin, kısır, üriner sistem sağlığını destekleyen ürünler, sindirim sistemini destekleyen ürünler, tahılsız ve glutensiz ürün seçenekleri ile birçok farklı ihtiyaca yönelik ürün çeşitliliğine sahiptir.

Sanabelle Glutensiz Kedi Maması Nedir?

Bu ürün gluten intoleransı olan dostlarınız için özel olarak tasarlanmıştır. Bu ürün küçük dostunuzun hassasiyetine bağlı sindirim problemleri yaşamasının önüne geçer. Bilindiği üzere gluten intoleransı küçük dostunuzda sindim sorunlarının yanında deri problemleri ve genel sağlık problemine de neden olur. Bu nedenle bu ürünlerin kullanılması halinde küçük dostunuzun genel sağlığını olumlu yönde destekleyebilirsiniz.

Yetişkin, yavru ve yaşlı dostlarınızın kullanabileceği ürün yelpazesine sahiptir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.