sadsad x
asdasd
Toplam 7 Ürün Bulundu
Görünüm :

Kedi Tüneli

Kedi tünelleri, patili dostlarınızın rahat bir şekilde oyun oynaması, keşfetmesi ve dinlenmesi için özel olarak tasarlanan esnek oyuncaklardır. Doğası gereği oldukça enerjik ve heyecanlı olan dostlarınız, bu tarz oyuncaklar da vakit geçirirken mutlu olurlar. Küçük dostlarınızın boyut ve kilosuna göre tasarlan mükemmel bir seçenektir. Sevimli dostlarınız için interaktif bir oyuncak olan bu ürünler, her çeşit ve renkte satışa sunulabilir.

Kedi Tünellerinin Faydaları Nelerdir?

Sevimli dostlarınızın, zihinsel ve fiziksel sağlığını olumlu yönde etkileyen kedi tüneli, patili dostlarınızın zamanını keyifli hale getirir. Sevimli dostlarınız, oyuncaklar içerisine saklanarak, koşarak gün içinde enerjisini atabilir. Aynı zamanda avcı olan dostlarınız, içgüdülerini tatmin edebilmek için içerisine saklanarak ani ataklar da bulunabilirler. Bu ürünler sayesinde, küçük dostlarınızın evde geçirdikleri vakit çok daha eğlenceli hal alır. Bu ürünler, küçük dostlarınızın günlük aktivite ihtiyacını karşılayarak daha sağlıklı kalmasına fayda sağlar.

Kedi Tüneli Çeşitleri Nelerdir?

Kedi Oyun Tüneli: Küçük dostlarınızın, enerji ihtiyaçlarını giderebilmesi için üretilen, giriş ve çıkışı birkaç yerden olan oyuncaklardır. Küçük dostlarınızın içerisinde saklanabileceği ve oyunlar oynayabileceği imkanlar sunar. Ayrıca bu ürünler, farklı desen ve renk çeşitleriyle sadece küçük dostlarınızın değil, patili dost sahiplerinin de dikkatini çeker. Küçük dostunuzun, daha çok ilgisini çekmek için kimi ürünlerde ziller ve toplar da yer alabilir.

Donut Kedi Tüneli: Bu ürünün ortasında çoğunlukla bir boşluk vardır. Kedi tüneli donut modeli, küçük dostunuzun içerisine rahat bir şekilde girebileceği eğlenceli bir oyun imkânı sunar. Küçük dostunuz, içerisinde oyun oynarken aynı zamanda dinlenebilir.

Kedi Tüneli Oyuncak: Çeşitli aksesuar ve oyuncaklarla beraber gelen bu tür ürünler, küçük dostlarınız için tam bir eğlence kaynağıdır. Farkı tüyler, toplar bulunan ürünler, küçük dostlarınız için fiziksel uyarı gerçekleştiren tasarımdır. Bu aksesuarlar ile üretilen ürünler, küçük dostlarınızı saatlerce meşgul tutmak için idealdir.

Büyük Kedi Tüneli: Kalabalık canlıların olduğu evler için doğru bir seçim olan bu ürünler, daha büyük boyutlar da üretilmiştir. Evinde birden fazla canlıya bakan aile üyeleri için mükemmel seçenektir. Fazla pati sahipleri tarafından tercih edilen bu ürünler, küçük dostlarınız arasındaki etkileşime de katkı sağlar.

Katlanabilir Kedi Tüneli: Yer tasarrufu ve oldukça pratik olan katlanabilir ürünler, pati severler için bir avantajdır. Genellikle küçük yaşan alanı olan ya da çok sık yolculuk yapan insanlar tercih edebilir. Taşıma ve depolama açısından patili dost sahiplerine büyük çözüm sağlar.

Kedi Tünel Yatak: Küçük dostunuzun, güç içerisinde enerjisini attıktan sonra dinlenmeye ihtiyacı vardır. Tam da bu noktada bu ürünler, küçük dostlarınız için konforlu bir yatak deneyimi sunar. Küçük dostlarınızın rahat bir şekilde uyuyabileceği yumuşak yataklar ile üretilen bu ürünler, küçük dostlarınızın hem oynaması hem de dinlenmesi için harika bir seçenektir.

Kedi Yolu: Gün boyu evde vakit geçiren küçük dostlarınızın, rahatça dolaşabilmesi için bu ürün ideal bir çözüm olabilir. Bu ürün, birçok bölüm tasarlanarak üretilmiştir. Küçük dostlarınızın, evin farklı yerlerinde rahat bir şekilde gezebilmesi için, bu ürünler tercih edilebilir. Aynı zamanda bu oyuncaklar sayesinde, küçük dostlarınız daha çok hareket ederler.

Kedi Tüneli Fiyatları Nasıldır?

Kedi tüneli fiyatları genellikle, ürünün malzemesine, boyutuna ve özelliklerine bağlı olarak farklılık gösterebilir. Küçük ve basit olarak tasarlanan oyuncaklar daha uygun fiyatlı olabiliyorken, çok daha büyük ve işlevselliği fazla olan oyuncakların fiyatları maliyetlidir. Ürün fiyatları, 90 TL'den başlayıp 3000 TL'ye kadar değişkenlik gösterebilir. Patili dostunuzun ihtiyacına ve bütçenize yönelik bir ürün tercih edebilmek için farklı seçenekleri karşılaştırmanız gerekir. Markamama.com.tr sitesinde düzenlenen kampanyalar ve indirimler sayesinde küçük dostunuz ve yaşam alanınız için uygun fiyatlı ürünleri inceleyebilirsiniz.

Kedi Tüneli Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

*Ürün seçerken dikkat etmeniz gereken husus ürünün yapıldığı malzemedir. Bu malzemenin dayanıklılığı ve küçük dostunuz için ne kadar güvenli, bunları göz önünde bulundurmalısınız. Kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilen ürünler, çok daha uzun vadeli olabilir. Sağlam kumaşlar, kimyasal içermeyen ürünler, patili dostunuzun sağlığı açısından daha güvenilirdir.

*Küçük dostunuzun rahat bir şekilde içerisinde hareket edebileceği, oynayabileceği ürünleri tercih edilebilir. Küçük dostunuzun boyutuna uygun bir seçim yapmalısınız. Büyük yapıya sahip dostunuz için çok daha büyük ürünler tasarlanmaktadır. Aynı zamanda yaşam alanınızın düzenine yönelik ürünleri seçebilirsiniz.

*Fazla işlevselliği olan ürünler, patili dostlarınızın daha çok eğlenmesini sağlar. Hem dinlenme hem oyun ihtiyacını karşılar ve ekstra aksesuarlar ile tasarlanır. Küçük dostunuz için üretilen çok fonksiyonlu kedi tüneli yuvarlak ürünler, onların ilgisinin devamlı olarak canlı kalmasını sağlar.

*Yıkanabilen ve kolay temizlenebilen ürünler tercih etmelisiniz. Küçük dostunuzun sağlığı ve hijyen açısından kedi tünelleri sık sık temizlenmesi gerekir. Temizlik kolaylığı sağlayan ürünlerin kullanımı pratiktir. Aynı zamanda makinede yıkanabilir bir ürün tercih etmeniz sizler için büyük avantaj sağlar.

Kedi Tüneli Modelleri Nelerdir?

Popüler ürün modelleri arasında pek çok model ve markalar yer almaktadır. Siz ve patili dostlarınızın ihtiyaçlarına yönelik bazı ürünler şunlardır:

3 Yollu Kedi Tüneli: Üç giriş ve çıkışı olan bu oyuncaklar, küçük dostunuzun çok daha fazla eğlenmesini sağlar. Küçük dostunuz, bu oyuncak içerisinde farklı yönlere koşabilir. Üç yollu tüneller sayesinde küçük dostunuz enerjisini atabilir ve oyun vakitleri eğlenceli hal alabilir. Esnek yapısı sayesinde, rahatça hareket etmesini sağlar.

Yuvarlak Kedi Tüneli: Küçük dostunuzun içerisinde rahat bir şekilde gezinebileceği bu ürünün ortasında bir boşluk yer alır. Bu sayede patili dostunuz oyuncağın içerisinde hem dinlenebilir hem de gezebilir. Bu ürün, kullanışlı tasarımı ile hayvanseverlerin dikkatini çeker.

Tünel Kedi Yatağı: Küçük dostunuz için hem yatak hem kedi tüneli olarak tasarlanan bu oyuncaklar, küçük dostunuzun konforlu bir şekilde vakit geçirmesini sağlar. Bu ürünler, küçük dostunuzun sadece dinlenmesini değil ayrıca oyun oynaması için de çok işlevseldir.

Kedi tünelleri, patili dostunuzun günlük aktivitelerini gerçekleştirmesi için doğru bir oyuncaktır. Bu kedi tünelleri sayesinde, küçük dostunuzun enerjisini atmakla kalmaz aynı zamanda avlanma içgüdüsünü de tatmin eder. Bu ürünler çok daha eğlenceli hale getirebilmek için, farklı oyuncaklarla küçük dostunuza özgü harika bir oyun alanı oluşturabilirsiniz. Bu ürünlerin etrafına, içerisine yerleştireceğiniz aksesuarlar sayesinde küçük dostunuzun ilgisini daha çok çekmiş olursunuz. Küçük dostunuz bu oyuncaklarla geçirdiği vakit sayesinde çok daha sağlıklı ve kaliteli yaşam sürdürebilir.

Kedi Tünellerinin Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Kedi tüneli kullanımı genellikle pratiktir. Tutarlı ve sabırlı olduğunuz takdirde küçük dostunuz zaman geçtikçe yeni oyuncağına alışacaktır. Bu ürün ile ilgili bazı ipuçları:

*İlk olarak küçük dostunuzun sık sık zaman geçirdiği alana yerleştirebilirsiniz. Bu bir pencere kenarı olabilir. Daha sonrasında ise yapmanız gereken küçük dostunuzun bu oyuncağı keşfetmesine izin vermelisiniz.

*Küçük dostunuzun dikkatini çekmesi için içerisine oyuncaklar, ziller ve ödül mamaları koyabilirsiniz.

*İçerisine küçük dostunuzun rahat edebileceği yumuşak bir minder yerleştirebilirsiniz ya da en sevdiği yatağı. Bu sayede küçük dostunuzun hem dinlenme hem de oyun alanı olacaktır.

*Kedi tünelinin çevresinde ya da herhangi bir yerinde hasar olup olmadığını belirli zamanlarda kontrol edin. Küçük dostunuzun güvenliği için bu noktayı atlamamalısınız.

Her şeyden önce sabırlı ve tutarlı olmaya özen gösterin. Küçük dostlarınız yaşadığı alana yeni gelen her şey için temkinli davranabilirler. Bu yüzden zamanla oyuncağını sevecek ve eğlenceli vakit geçirecektir.

Ürün kullanımının yanı sıra bakımı da oldukça önemlidir. Küçük dostunuzun sağlığı için düzenli olarak bu oyuncakları temizlemelisiniz. Yıkanabilir kedi tünelleri tercih ederek ara sıra makineye atabilirsiniz. Bu kedi tünellerinin sağlam ve temiz olması, çok daha uzun süreli kullanım için gereklidir.

Kedi Tünelleri ile İlgili Sık Sorulan Sorular

Kedi Tüneli Kullanımı İçin Doğru Yaş Nedir?

Küçük dostlarınız, yavruluk döneminden itibaren bu oyuncakları kullanabilirler. Bu nedenle küçük dostunuzun fiziksel ve yaşına bağlı olarak doğru seçim yapmalısınız.

Kedi Tünelleri Dayanıklı mıdır?

Kedi tünellerinin dayanıklı olması kullanılan malzeme ile bağlantılıdır. Sağlam ve kaliteli kumaşlardan üretilen oyuncaklar daha uzun süre dayanabilir. Aynı zamanda dikiş yerlerinin sağlam olduğuna dikkat etmelisiniz.

Kedi Tünelden Korkar mı?

Küçük dostlarınızın ürüne alışması biraz zaman alabilir. Bu süreçte ilk olarak kedi tüneli içerisinde sevdiği mamaları ya da oyuncaları koyabilirsiniz. Bununla birlikte, küçük dostunuzun kendini güvende hissedebileceği alana yerleştirmelisiniz.

Kedi Tünelinin Temizliği Nasıl Olmalıdır?

Çoğu ürün makinede yıkanabilir özellikte üretilmektedir. Düzenli aralıklarla ürün içerisinde yer alan temizlik talimatlarına uyarak bakımını yapabilirsiniz. Küçük dostunuzun sağlığı için hijyen önemlidir.

Neden Kedi Tüneli Almalısınız?

Küçük dostunuzun keyifli zaman geçirirken aynı zamanda enerjisini de doğru oranda atmasına olanak sağlamak için bu ürünleri tercih edebilirsiniz.

Kedi Tüneli Çeşitleri Nelerdir?

Bu ürünler farklı model ve tasarımlarda kullanımınıza sunulmuştur. İşte sizler için bazı model seçenekleri şunlardır;

Temel ürünler

Çoklu ürünler

Tekli ürünler

Çok girişli ürünler

Katlanabilir ürünler

Hışırtılı ürünler

Peluş ürünler

Tırmalama özelliği olan ürünler

Işıklı ürünler

Kedi Tüneli Ne İşe Yarar?

Küçük dostunuzun zihinsel uyarımına destek olur. Aynı zamanda farklı model ve tasarımlarda hazırlanan ürünler sayesinde, sağlıklı ve mutlu bir yaşam geçirmesine olanak sunar.

Kedi Tüneli Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bu ürünleri seçerken malzeme yapısı ve sağladığı fonksiyonlar oldukça önemlidir. Seçmiş olduğunuz ürünün, küçük dostunuzun ihtiyaçlarını karşılıyor olması gerekmektedir. Kolay temizlenebilir olması da oldukça önemlidir. Kaliteli ve sağlıklı malzemeden yapılmış olmasına dikkat etmelisiniz. bu şekilde uzun kullanım avantajından faydalanabilirsiniz.

MOBİL UYGULAMAMIZI İNDİRİN!

Marka mama mobil uygulama ile hızlı alışverişin keyfini çıkarın

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.