sadsad x
asdasd
Toplam 43 Ürün Bulundu
Görünüm :
1 2

Royal Canin

Evcil dost sahipleri için, dostlarının sağlıklı ve mutlu bir ömür sürmesi her şeyden önemlidir. Bu anlamda, sevimli dostlarınızın beslenmesi büyük önem taşımaktadır. Bu marka, sevimli dostlarınızın ihtiyaçlarını karşılama amaç ile 1968 yılında Fransa’da Dr. Jean Cathary tarafından kurulmuş ve kuruluşundan bu yana evcil hayvan beslenmesi konusunda uzmanlaşmıştır. Sizler için yazımızda Royal Canin ürün özelliklerine ve en çok merak edilen sorulara yanıt vermeye çalışacağız.

Royal Canin Kedi Maması

Sevimli dostlarınız, doğaları gereği çok seçici ve hassas canlılardır. Bu nedenle, küçük dostunuzun beslenme ihtiyaçlarını tam anlamı ile karşılayabilecek gıda ürünü seçmek son derece önemlidir. Royal Canin 10 kg ürünleri, sevimli dostlarınızın ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanmıştır. Sevimli dostlarınızın beslenme ihtiyaçları, yaş, kilo, aktivite seviyesi ve özel durumlarına göre farklılık gösterir. Örneğin kısır dostlarınızın, kısırlaştırma işlemi sonrası enerji ihtiyaçları azalır ve kilo almaya meyilli olurlar. Bu nedenle kısır dostlarınız için uygun içeriğe sahip, Royal Canin kısır kedi maması kullanmanız gerekmektedir. Bu gıda ürünü, sevimli kısır dostunuzun ihtiyaçları doğrultusunda özel olarak tasarlanmıştır. Kısır dostlarınızın metabolizmalarında meydana gelen değişikliklere uygun bir gıda ürünüdür.

Royal Canin Yavru Kedi Maması

Yavru dostlarınız, büyüme ve gelişme çağındadır. Yavru sevimli dostlarınızın, sağlıklı bir şekilde büyüyebilmesi için uygun içeriğe sahip gıda ürünleri ile süreci devam ettirmelisiniz. Royal Canin yavru kedi maması, yavru dostlarınızın ihtiyaç duyduğu tüm besin maddelerini içerir.

Yavru dostlarınızın bağışıklık sisteminin güçlenmesi, sağlıklı kemik ve kas yapısının gelişmesi için gerekli olan tüm vitamin ve mineralleri içeriğinde barındırır.

Royal Canin Kitten 10 kg’lık paket seçenekleri ile yavru dostunuzun uzun süreli beslenme ihtiyacını karşılamak için ekonomik seçenektir.

Royal Canin Köpek Maması

Patili dostlarınızın beslenme ihtiyaçları, ırk, yaş ve sağlık durumu gibi etkenlere göre farklılık göstermektedir. Royal Canin köpek maması, dostlarınızın özel ihtiyaçlarını karşılayabilmek için özel olarak tasarlanmıştır. Örneğin Royal Canin Sterilised 15 kg, kısırlaştırılmış dostlarınız için özel olarak tasarlanmıştır. Kısırlaştırma işlemi sonrası, dostunuzun metabolizmasında bazı değişikler meydana gelir. Bu nedenle, ideal kilosunu korumak ve sağlıklı yaş almalarını sağlamak için uygun içeriğe sahip, gıda ürünleri ile beslenmesi gerekmektedir.

Royal Canin Yavru Köpek Maması

Yavru dostlarınızın, sağlıklı bir şekilde büyüyebilmesi için doru ve yeterli beslenmeleri son derece önemlidir. Yavru dostlarınız için tasarlanmış olan gıda ürünleri, dostunuzun ihtiyaç duyduğu tüm besin maddelerini içerir. Sevimli dostunuzun bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olur. Aynı zamanda kemik ve kas yapısını da destekleyerek sağlıklı yaş almasına olanak sunar.

Sterilised Royal Canin

Sterilised serisi gıda ürünleri, kısırlaştırılmış evcil dostlarınız için özel olarak geliştirilmiştir. Bu seriye ait gıda ürünleri, kısırlaştırma işlemi sonrası değişen ihtiyaç seviyelerini karşılamak için tasarlanmıştır. Düşük kalorili ve yüksek lifli yapısı sayesinde, evcil dostlarınızın kilo kontrolünü sağlarken, aynı zamanda genel sağlıklarını desteklemenize olanak sunar. Royal Canin mama çeşitleri arasında yer alan sterilised ürünler sayesinde, sevimli dostalrınızın ideal kilolarını koruyabilirsiniz.

Royal Canin Sensible

Bu ürün, sindirim hassasiyeti olan dostlarınız için özel olarak tasarlanmıştır. Bu seriye ait gıda ürünleri, yüksek sindirilebilirlik özelliği ile öne çıkar. İçeriğinde yüksek kalite protein, sindirimi kolay karbonhidratlar içermektedir. Bu nedenle hassas sindirim sistemine sahip dostlarınız için gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz ürünleri size sunar.

Royal Canin Sensible 15 kg’lık paket seçenekleri ile, birden fazla evcil hayvanınız var ise daha uzun kullanım olanağından faydalanabilirsiniz.

Royal Canin Yaş Mama

Her iki evcil dostunuzun için de yaş gıda ürünü seçenekleri sunan bu marka, evcil dostlarınızın lezzetli ve besleyici öğünler tüketmesini sağlar. Bu gıda gurubu, özellikle su tüketmeyi sevmeyen dostlarınız için ideal seçimlerdir. Yaş gıda ürünleri, içeriğinde barındırdığı sıvı sayesinde, sevimli dostlarınızın sıvı açığının kapanmasına yardımcı olur. Özellikle yaz sıcaklarında tercih edebileceğiniz ürünler arasındadır.

Royal Canin Mini Starter

 

Bu ürün gurubu, küçük ırk yavru dostlarınız için özel olarak tasarlanmıştır. Bu ürün serisi, anne sütü sonrası katı gıdaya geçiş sürecini kolaylaştırır. Bu gıda ürünü, yavru dostlarınızın hassas sindirim sistemine uygun şekilde tasarlanmıştır. Yavru dostunuzun sağlıklı şekilde gelişip büyümesine olanak sunar. Yavru küçük dostlarınızın beslenme ihtiyacını karşılayan bu gıda ürünü, aynı zamanda annenin de doğum sonrası beslenme ihtiyaçlarını karşılama da yardımcı olur.

Royal Canin Hair & Skin

Tüy ve deri sağlığını destekleyen bir içeriğe sahiptir. Bu sayede sevimli dostunuzun parlak ve sağlıklı tüy ve deri yapısına sahip olmasına olanak sunar. Bu gıda ürünü içeriğinde, Omega-3 ve Omega-6 yağ asitlerini barındırır. Tüy dökülme miktarını azaltıcı etkisi vardır.

Royal Canin Maxi Adult

Büyük ırk dostlarınızın ihtiyaçlarına yönelik özel olarak tasarlanmıştır. Büyük ırk dostlarınızın eklem sağlığını destekler ve ideal kilosunun korunmasına yardımcı olur. Bu gıda ürünü, büyük ırk dostlarınızın enerji ihtiyaçlarını karşılayabilecek özelliklerde tasarlamıştır. Bilindiği üzere büyük ırk dostlarınız, eklem rahatsızlıklarına yatkındır. Bu gıda ürünü, eklem sağlığı üzerinde olumlu etkileri olan glukozomin ve kondrotinin içermektedir. Böylelikle sevimli dostunuzun hareket kabiliyetini destekler.

Royal Canin Mini Adult

Adult mini royal canin ürünleri, yetişkin küçük ırk dostlarınız için özel olarak tasarlanmıştır. Küçük ırk mensubu dostlarınızın ihtiyacı olan tam beslenmeyi sağlamaktadır. Dengeli ve kaliteli içeriği sayesinde, sevimli dostlarınızın sağlıklı ve mutlu bir ömür sürmelerine olanak sunar.

Royal Canin Poodle

Poodle ırk mensubu dostlarınız için özel olarak tasarlanmıştır. Poodle dostunuzun, kıvırcık tüylerine uygun olarak geliştirilen bu gıda ürünü, tüy sağlığını destekleyen içeriğe sahiptir. Aynı zamanda sindirim sağlığını ve diş sağlığını da olumlu yönde destekler.

Royal Canin Hypoallergenic Kedi Maması ve Köpek Maması

Gıda alerjisi veya intoleransı olan dostlarınız için özel olarak tasarlanmış ürünlerdir. Royal Canin hypoallergenic köpek maması, hipoalerjenik bileşenler içerir. Bu gıda ürünleri, alerjik reaksiyonları minimalize eder ve sindirim sağlığını destekler.

Sıkça Sorulan Sorular

Royal Canin Hangi Ülkenin?

Bu marka, Fransa merkezli bir şirkettir. Dünya genelinde birçok ülkede üretim tesisleri bulunmaktadır. Şirketin kuruluş zamanı, 1968’dir.

Royal Canin Sahtesi Nasıl Anlaşılır?

Bu ürünlerin sahtesi anlamak için ambalaj üzerindeki seri numarasını kontrol etmelisiniz. Ambalajın kalitesi, baskı netliği ve hologram gibi güvenlik özellikleri de ürünün orijinalliği hakkında bilgi verebilir.

Ayrıca yetkili satış noktalarından alışveriş yaparak, sahte ürün riskini ortadan kaldırabilirsiniz. Siz de alışveriş için güvenilir bir satıcı arayışı içindeyseniz, Markamama.com.tr adresini ziyaret etmenizi öneririz.

Royal Canin Nerede Üretiliyor?

Bu marka, dünya genelinde birçok tesiste üretilmektedir. Almış olduğunuz ürünlerin ambalajında üretim yeri bilgisine ulaşabilirsiniz. Ana üretim tesisi, Fransa, Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada gibi ülkelerde bulunmaktadır.

Royal Canin Nasıl Bir Mama?

Bu markanın gıda ürünleri, bilimsel araştırmalar doğrultusunda uzmanlar tarafından geliştirilen kaliteli ürünlerden oluşmaktadır. Evcil hayvan sahiplerinin sıklıkla tercih ettiği bir markadır. Ayrıca özel beslenme ihtiyaçlarına göre farklı özelliklerde ürünleri mevcuttur. Bu markanın gıda ürünlerini tercih ederek, sevimli dostlarınızın sağlıklı ömür sürmelerine olanak sağlayabilirsiniz.

Royal Canin Son Kullanma Tarihi Nerede Yazar?

Bu ürünlerin son kullanma tarihi, ambalaj üzerinde belirtilmektedir. Son kullanma tarihi, ürünün tazeliği ve besleyici özelliği açısından son derece önemlidir. Kullanma tarihi geçen ürünleri kesinlikle kullanmamalısınız.

Royal Canin Fabrikası Nerededir?

Bu markanın, dünya üzerinde birçok tesisi bulunmaktadır. Ana merkezi yazımızda da belirtmiş olduğumuz gibi Fransa’dır. Bunun yanı sıra Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Brezilya ve Çin gibi ülkelerde de üretim tesisleri bulunmaktadır. Bu tesisler yüksek kalite standartlarına uygun şekilde faaliyet göstermektedir.

Royal Canin Ölçü Kabı Nasıl Kullanılır?

Ürün ölçü kabı, doğru oranda gıda ürünü vermek için kullanılan bir ölçüm kabıdır. Paketin üzerinde belirtilen günlük tüketim miktarına uygun şekilde ölçüm yapabilirsiniz. Bu şekilde sevimli dostunuzun ideal kilosunu korumasına olanak sunabilirsiniz.

Royal Canin Ölçü Kabı Kaç Gram?

Royal Canin ölçü kabı kapasitesi, kullanılan gıda ürününe göre değişkenlik gösterebilir. Genellikle kabın üzerindeki işaretleri takip ederek kaç gram olduğunu belirleyebilirsiniz.

Royal Canin Nerede Satılır?

Bu markanın ürünleri, pet shoplar, veteriner klinikleri ve online satış platformları gibi birçok yerde satılmaktadır. Yetkili satış noktalarından alışveriş yaparak orijinal ürünlere ulaşabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.