sadsad x
asdasd

Sapanca Markamama Petstore & PetKuaför ile Tamamlayıcı Ürünlerin Ayrıcalığını Yaşayın

Sapanca Markamama Petstore & PetKuaför, patili dostlarınızın kaliteli beslenme ve bakım dostu olarak ön planda yerini alıyor. Burası, sevimli dostlarınızın ihtiyaçlarına yönelik birbirinden farklı hizmetleri sizlere sunuyor. Markamama Petstore & PetKuaför, patili dostlarınızın daha sağlıklı bir yaşam geçirmesini desteklemek için özenle seçilmiş, besleyici ve tamamlayıcı ürünleri sunar.

Sakarya PetShop en kaliteli kedi ve köpek mamalarından, bakım ekipmanlarına, aksesuarlardan, oyuncağa, konforlu yataklar gibi birçok geniş ürün yelpazesi sayesinde dostlarınız için en iyi hizmet burada. Sakarya PetKuaför dostlarınıza profesyonel bir deneyim hazırlar. Tırnak kesiminden, tüy bakımına, tıraş keyfinden ve yıkanmaya kadar birçok hizmet ile, dostlarınızın yaşam kalitesini arttırır.

Sapanca'da Patili Dostlarınıza Özel Hizmet

PetKuaför Uzmanlarıyla Markamama Petstore ile Sevgi Dolu Bakım!

Sapanca'nın PetStore ve PetKuaför'ü Bir Arada

4000 Çeşitten Fazla Ürün Yelpazesi İle Dostlarınıza Dair Her Şey!

Patiseverlerin Buluşma Noktası

Online Sitede Bulamadığın Daha Fazla Aksesuar İle Dostunu Şımart!

Markamama Petstore & PetKuaför nedir ve hangi ürünler bulunmaktadır?

Markamama Petstore & PetKuaför, evde beslenebilen hayvanların temel ihtiyaçları ve aksesuarlarını satan perakende bir işyeridir.

Markamama Petstore & PetKuaför Mağazası evcil hayvan sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılamak için gerekli tüm ürünleri sunan bir işletmedir.

Evcil hayvanlar için; kuru ve yaş mamalar, tasma, oyuncak, kum kabı, mama kabı gibi çeşitli evcil hayvan aksesuarları, çanta, yatak, taşıma kutuları, şampuan, fırça, tırnak makası, diş fırçası, diş macunu gibi çeşitli evcil hayvan bakım ürünleri bulunur.

Kedi, köpek, kuş gibi evcil hayvanların bakımı için pek çok farklı eşya gerekir. Mağazamızda satılan ürünlerden edinerek evcil dostlarınızın konforunu ve hayat kalitesini artırabilirsiniz.

Bu eşyalar sayesinde hayvanın stres atmasına yardımcı olabilir, birlikte keyifli vakit geçirebilirsiniz. Kedi ve köpek gibi avcı niteliğindeki canlılar için oyuncak kullanımı önemlidir. Bu ürünler sayesinde dostunuz ev şartlarında olsa da kendisini av peşinde hissedip içgüdüsel olarak tatmin olur. Ayrıca evcil hayvan malzemeleri arasındaki bu oyuncaklar, son derece popülerdir.

Markamama Petstore & PetKuaför hizmetiniz neleri içermektedir?

Evcil hayvanlara yönelik makine ve makas tıraşları, tırnak bakımı, vücut temizliği, pati bakımı, tüy tarama, kıtık açma, hijyen temizliği, banyo, kurutma ve fön çekimi, kulak ve göz temizliği gibi hizmetler verilmektedir.

Evcil hayvanlara verilen bu hizmetlerde veteriner aksini söylemediği sürece ANESTEZİ işlemi uygulanmamaktadır.

Pet Kuaför hizmetleri için randevu nasıl alınır?

Markamama Pet Kuaför hizmetimiz randevu sistemi ile çalışmaktadır. Pet kuaför randevuları için 0 539 655 67 21 numarayı arayarak, ziyaret zamanınızı planlayabilirsiniz. Konusunda uzman pet stilistimiz sizlere gereken bilgilendirmeler ile hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.

Pet Kuaför hizmetlerinizde kullanılan ürünlerin güvenilirliği nedir?

Evcil hayvanların hijyenik bir şekilde temizlenmesi, sağlıkları açısından oldukça önemlidir. Bu temizlik esnasında doğru ürünlerin kullanılması gerekir. Bu sayede hayvanların daha sağlıklı olması sağlanır ve pet kuaförler kaliteli hizmetleri ile öne çıkar. İşletmemiz sektörde kalite ile özdeşleşmiş markalar ile çalışarak, evcil hayvanınızın özelliklerine ürün seçimi yaparak en kaliteli hizmeti sunmayı taahhüt eder. İşletme içinde uygulamış olduğumuz HİJYEN kurallarımızdan bazıları;

•Tüylerde yaşayabilen bit ve pire gibi canlılar tarak ve fırça yoluyla diğer insana bulaşmaması için kullanılan makas, tıraş makinesi, tarak ve fırçalar her işlemden sonra yeterli derecede temizlenir.

•Tek kullanımlık malzemeler tekrardan kullanılmadan imha edilir.

•Tüy şekillendirmek için kullanılan malzemelere düzenli olarak sterilizasyon yapılır.

•İşlem yapıldıktan sonra alanın temizlenmesi önemlidir.

•Tüyler kesildikten sonra yere düşen tüyler temizlenir, etrafa yayılıp tüylerde bulunan bakterilerin etrafa saçılmasına engel olunur.

•Hijyen kurallarına uygun, işlem sırasında gerekli havalandırma sağlanır.

•Kuaför hizmeti veren kişiler, iş elbiseleri ile çalışır.

kuafor-resim-kopek1.jpg (142 KB)
kuafor-resim-kopek2.jpg (163 KB)
kuafor-resim-kedi.jpg (142 KB)
kuafor-resim-kopek4.jpg (150 KB)
kuafor-resim-kopekyikama.jpg (144 KB)
kuafor-resim-kopek3.jpg (142 KB)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.