sadsad x
asdasd
Toplam 17 Ürün Bulundu
Görünüm :

Furminatör Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Tüy dökülmesinin en yaygın sebeplerinden biri, dostlarınızın düzenli olarak taranmamasıdır. Bu yüzden, evcil hayvanlarınızın tüylerinin dökülmesine sebep olur ve cilt sağlığını olumsuz yönde etkiler. Furminatör tarakları, bu sorunu çözebilmek için özel olarak tasarlanmıştır. Furminatör, hayvan tüyleri için özel olarak üretilen kaliteli bakım ürünü markasıdır. Furminatör, kedi, köpek, at ve tavşan gibi diğer tüylü hayvanların, taranması için tasarlanmıştır. Furminatör, patili dostlarınızın tüylerindeki ölü tüyleri almak için dişleri özel olarak üretilmiştir.

Furminatör, tüylü dostlarınızı derinlemesine temizlemek için kullanıldığı takdirde, derilerinde bulunan rahatsız edici tüylerini azaltmaya yardımcı olacaktır. Bununla birlikte, tüy dökülmesini minimuma indirerek evcil hayvanlarınızın tüylerinin daha sağlıklı ve parlak olmasına destek olur. Birçok farklı boyutta ve şekilde olan furminatör tarak, evcil dostunuzun ırkına, boyutuna ve tüy yapısına göre tercih edilebilir. Bu taraklar, düzenli olarak kullanıldığı takdirde dostunuzun tüy yapısı daha sağlıklı olacaktır. Kısaca Furminatör nedir? sorusunun cevabı ise, evcil hayvanınızın tüylerini sağlıklı ve parlak olmasına fayda sağlayan, tüy dökülmesini minimum seviyeye indirmek amacıyla kullanılan bir tüy bakım malzemesidir. Evdeki tüylerle başa çıkmak insanlar için oldukça zor olsa da, hayvan sahiplerinin genellikle tercih ettiği Furminatör, düzenli olarak kullanıldığında tüy savaşları karşısında etkisini gösteren kaliteli bakım aracıdır.

Furminatör kedi tarağı, genel olarak evcil dostunuzun tüylerini kolay bir şekilde taramak için kullanılan bir malzemedir. Çoğunlukla furminatör uzun tüylü kedi tarağı, dostunuzun tüylerinin düğüm düğüm olmasını önleyerek, daha sağlıklı ve parlak tüylerinin kalmasını sağlar. Kedinizin tüylerinin düzenli olarak taranması durumunda, tüy dökümünü azaltarak evinizin daha az tüylenmesini sağlar. Furminatör tarak, uzun tüylü kedilerin taranması için ideal bir tercih olacaktır.

Furminator kısa tüylü kedi tarağı, kısa tüylü kedinizin tüylerinin bakımı için özel olarak üretilmiştir. Kısa tüylü kedilerin tüyleri, uzun tüylü kedilere nazaran daha az zaman alırken, bakımı çok daha kolaydır. Bakımı kolay olsa da, tüylerinin düzenli olarak taranması, sağlıklı tüy yapısı için önemlidir. Kedinizin günlük bakım rutini olarak taranması, tüy dökülmesini azaltarak cilt sağlığını koruyacaktır. Furminator kısa tüylü kedi tarağı, kısa tüylü dostunuzun tüylerinin taranması için ideal bir ekipmandır.

Furminatör tarak, evcil dostunuzun ölü tüylerini temizleyerek rahatlamasını sağlar. Kullanımı oldukça kolay olan Furminatör taraklar, tüylü dostunuz bakımı için muhteşem bir malzemedir. Bu tarak sadece kedilere özgü değildir. Ayrıca furminatör köpek tarağı, tüy döken patili dostunuzun bakımında en çok tercih edien kaliteli araçtır. Bu tarağın özel üretimi sayesinde, tüy dökme zamanında köpeğinizin tüylerinin kolayca taranarak evin her yerine dağılmasına önler.

Furminatör uzun tüylü köpek tarağı, uzun tüylü köpeğinizin bakımı için özel olarak üretilmiştir. Bu tarağın özelliği, dişleri daha ince ve uzun olduğu için, uzun tüylü köpeğinizin alt katmanında bulunan tüylerinin kolayca çıkarılmasına fayda sağlar. Uzun tüylü köpeklerin tüyleri, daha sık ve yoğun olması nedeniyle, düzenli olarak taranmaları gerekir. Çünkü köpeğinizi taramadığınız takdirde tüyleri düğümlenecek ve karışacaktır. Buda dostunuzun cilt yapısında tahrişe sebebiyet verecektir. Furminatör uzun tüylü köpek tarağı, düzenli olarak kullanıldığı takdirde düğümlenmeleri ve karışıklıkları önlemede bir numaradır.

Bir diğer seçenek ise furminatör kısa tüylü köpek tarağı, kısa tüylü köpeklerin taranması için özel olarak ğretilmiştir. Bu tarağın dişleri daha sık ve kısa tasarlandığı için, kısa tüylü köpek tüylerinin derinlerine inerek ölü tüyleri içerisine hapseder ve kolayca çıkarır. Kısa tüylü köpeklerin tüy yapısı, yoğunluk olarak az olduğu için, daha az zaman harcamış olursunuz fakat unutmamalısınız ki düzenli tarama yaptığınız takdirde, zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Furminatör tarak, köpeğinizin ve kedinizin tüy dökme sorunlarına çözüm kaynağı olan bir bakım tarağıdır. Furminatör taraklar, standart taraklardan çok daha farklı olarak, tüy döken dostunuzun alt katmanlarında oluşan ölü tüyleri çıkarmak için özel olarak üretilmiştir. Ayrıca dostunuzun cildinde kaşıntıyı azaltır ve bu sayede derideki bakteri, mantarların oluşumunu önler. Bu özellik, dostunuzun tüy dökmesini azaltarak siz hayvan sahiplerinin evi temizlemek için daha az vakit geçirmesini sağlayacaktır.

Furminatör taraklar, patili dostunuzun sağlığına son derece önem verirken, yumuşak ve kolay tutuşu sayesinde oldukça pratiktir. Furminatör tarak, standart taraklar ile karşılaştırıldığında tüy dökme sorununu %90 a kadar daha etkili bir şekilde çözmektedir. Patili dostunuzun tüylerini kesmek yerine, doğal bir yöntemle tüy dökmesine müsaade etmektedir. Şayet, evcil dostunuzun tüy dökme sorununu en minimum seviyeye indirmek istiyorsanız, daha sağlıklı bir tüy yapısı için furminatör taraklar kesinlikle doğru bir tercih olacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.